Výjimečná událost: Praha hostí Mezinárodní kongres zdraví 2021

26.07.2021 - Komerční prezentace

Mezinárodní kongres zdraví 2021 Praha, se uskuteční poprvé v Evropě v unikátním 3D interaktivním online prostředí a proběhne pod záštitou hlavního města Praha www.mkz2021praha.cz


Reklama

Téma kongresu se týká každého z nás, nejlépe to vystihuje jeho motto: 

Zdraví nezná hranic – hledejme co nás spojuje.

Dne 10. – 12. 9. 2021 proběhne pod záštitou hlavního města Prahy unikátní setkání mezinárodních i českých odborníků z oblasti TCIM (tradiční komplementární medicíny a integrativní medicíny). Kongres spojuje ty, kdo se věnují a zajímají o zdraví – je pro všechny, pro odbornou i laickou veřejnost.

Kongres bude v 3D interaktivním prostředí a umožní vzájemnou komunikaci účastníků kongresu nejen pomocí chatu, ale i videohovorů. Budete moci vstoupit do unikátního online prostoru. Vybírat si, s kým se chcete setkat, ve třech sálech se můžete zúčastnit hlavního programu, který bude simultánně tlumočen v angličtině, němčině a češtině, diskutovat v meeting roomu, navštívit virtuální stánky. 

Registrace zdarma

Můžete se přihlásit jako návštěvník, aktivní účastník, nebo vystavovatel na whc.itcim.org

Díky registraci se dostanete bezplatně do celého kongresového prostředí a můžete navštívit: 

  • tři kongresové sály (bude tlumočeno do CZ, AJ, NJ)
  • posterové prezentace aktivních účastníků kongresu 
  • zajímavé budou i výstavní stánky, kde najdete užitečné informace. Můžete on-line živě kontaktovat vystavovatele, stahovat si materiály, prohlédnout si produkty, sledovat nahraná videa.

Po skončení akce můžete navštívit tento kongres v plně interaktivní 3D formě další 3 měsíce.

Účast zajímavých osobností z celého světa

Na kongresu vystoupí významné mezinárodní osobnosti z oblasti oborů tradiční, komplementární a integrativní medicíny TCIM (dříve CAM).

Z členů předsednictva kongresu je to např. z České republiky paní prof. RNDr. Anna Strunecká DrSc. – pedagog, spisovatelka, Mgr. Jiří Čehovský – homeopat, zakladatel Autopatie, Mgr. Miloslava Rutová – facilitátorka, terapeutka Kineziologie One Brain, poslankyně Parlamentu ČR, Tomáš Pfeiffer – filosof, biotronik, ředitel profesní komory Sanátor. Z mezinárodních zástupců např. Bhaswati Bhattacharya, MPH, MD, Ph.D. (USA) – Cornell University, Nora Laubstein (Německo) – prezidentka ANME, prof. Dr. Madan Thangavelu (Velká Británie) – generální tajemník a vedoucí výzkumu Evropské asociace pro ájurvédu, genomový biolog, Stephan Hein (Velká Británie) odborník na holistické zdraví a tělesnou a duševní pohodu, Dr. Peter Kath (Německo) – prezident EUAA.

PLATFORMA 2020 PRAHA – NOVÁ WIKI TCIM

Významným bodem jednání kongresu bude uvedení Platformy 2020 Praha do plného provozu www.platforma2020praha.cz

Jedná se o celosvětovou informační databázi s cílem usnadnit výměnu informací v oblasti tradiční, komplementární a integrativní medicíny (TCIM).

Platforma 2020 Praha funguje na podobném principu jako Wikipedie, kde je možno po bezplatné registraci představit svůj obor, publikovat výsledky své práce, kazuistiky, prezentovat své aktivity.

Nemá vznikat nějaký nový svaz, ale svobodný prostor ke sdílení, který je pro všechny. „Vždyť jen nemoudrý zahrabává léčivé prameny jen proto, že nevěří, že jsou, ač je sám může někdy potřebovat.“

Těšíme se na shledání s vámi na Mezinárodním kongresu zdraví 2021 Praha, www.mkz2021praha.cz

Reklama

  • Zdroj textu:

    komerční prezentace

  • Zdroj fotografií:

    komerční prezentace

Další články v sekci

Reklama

Reklama

Aktuální články

Pekelná studna – návštěva tohoto mýty opředeného místa musela být pro jeskyňáře dechberoucím a do jisté míry i mysteriózním zážitkem. 

Věda

Navrátilci končili v karanténě, kde jim zabavili věci a agenti StB je tlačili ke spolupráci.

Historie

Střelnice, či holubník?

The Wonderful Barn
kde: Irsko | kdy: 1743

„Nádherná stodola“ stojí v irském Leixlipu od roku 1743: Projekt financovala Katherine Conollyová a jde o jeden z následků velkého hladomoru, který zemi sužoval v letech 1740–1741. Filantropka chtěla zaměstnat dělníky v nouzi, a tak je najala na vybudování prapodivné stavby ve tvaru vývrtky. Dodnes není zcela zřejmé, zda měla stodola také nějaké praktické využití. Podle některých teorií její špička sloužila jako holubník, jiné zas hovoří o ideálním prostoru pro sportovní střelbu. (foto: Shutterstock)

Zajímavosti

Kolo od vozu tvoří součást skupiny galaxií vzdálené asi 400 milionů světelných let. Obvod Kola představuje ohromná prstencovitá struktura o průměru 100 tisíc světelných roků, složená z hvězdotvorných oblastí plných extrémně jasných a hmotných stálic.

Vesmír

Nelze pochybovat o tom, že lesů závratně rychle ubývá. Takto vypadá odlesňování v Brazílii - dobytek se pase na místě, kde ještě nedávno byl prales.

Příroda

<p>V Buddhově rodišti - chrám zasvěcený královně Máje ukrývá i kámen označující přesné místo Buddhova narození.</p>

Cestování

Nové časopisy Extra Publishing

RSSInzerceO serveru (Redakce)Partnerské weby
© Extra Publishing, s. r. o. 2007–2011. ISSN 1804-9907