Výjimečná událost: Praha hostí Mezinárodní kongres zdraví 2021

26.07.2021 - Komerční prezentace

Mezinárodní kongres zdraví 2021 Praha, se uskuteční poprvé v Evropě v unikátním 3D interaktivním online prostředí a proběhne pod záštitou hlavního města Praha www.mkz2021praha.cz


Reklama

Téma kongresu se týká každého z nás, nejlépe to vystihuje jeho motto: 

Zdraví nezná hranic – hledejme co nás spojuje.

Dne 10. – 12. 9. 2021 proběhne pod záštitou hlavního města Prahy unikátní setkání mezinárodních i českých odborníků z oblasti TCIM (tradiční komplementární medicíny a integrativní medicíny). Kongres spojuje ty, kdo se věnují a zajímají o zdraví – je pro všechny, pro odbornou i laickou veřejnost.

Kongres bude v 3D interaktivním prostředí a umožní vzájemnou komunikaci účastníků kongresu nejen pomocí chatu, ale i videohovorů. Budete moci vstoupit do unikátního online prostoru. Vybírat si, s kým se chcete setkat, ve třech sálech se můžete zúčastnit hlavního programu, který bude simultánně tlumočen v angličtině, němčině a češtině, diskutovat v meeting roomu, navštívit virtuální stánky. 

Registrace zdarma

Můžete se přihlásit jako návštěvník, aktivní účastník, nebo vystavovatel na whc.itcim.org

Díky registraci se dostanete bezplatně do celého kongresového prostředí a můžete navštívit: 

  • tři kongresové sály (bude tlumočeno do CZ, AJ, NJ)
  • posterové prezentace aktivních účastníků kongresu 
  • zajímavé budou i výstavní stánky, kde najdete užitečné informace. Můžete on-line živě kontaktovat vystavovatele, stahovat si materiály, prohlédnout si produkty, sledovat nahraná videa.

Po skončení akce můžete navštívit tento kongres v plně interaktivní 3D formě další 3 měsíce.

Účast zajímavých osobností z celého světa

Na kongresu vystoupí významné mezinárodní osobnosti z oblasti oborů tradiční, komplementární a integrativní medicíny TCIM (dříve CAM).

Z členů předsednictva kongresu je to např. z České republiky paní prof. RNDr. Anna Strunecká DrSc. – pedagog, spisovatelka, Mgr. Jiří Čehovský – homeopat, zakladatel Autopatie, Mgr. Miloslava Rutová – facilitátorka, terapeutka Kineziologie One Brain, poslankyně Parlamentu ČR, Tomáš Pfeiffer – filosof, biotronik, ředitel profesní komory Sanátor. Z mezinárodních zástupců např. Bhaswati Bhattacharya, MPH, MD, Ph.D. (USA) – Cornell University, Nora Laubstein (Německo) – prezidentka ANME, prof. Dr. Madan Thangavelu (Velká Británie) – generální tajemník a vedoucí výzkumu Evropské asociace pro ájurvédu, genomový biolog, Stephan Hein (Velká Británie) odborník na holistické zdraví a tělesnou a duševní pohodu, Dr. Peter Kath (Německo) – prezident EUAA.

PLATFORMA 2020 PRAHA – NOVÁ WIKI TCIM

Významným bodem jednání kongresu bude uvedení Platformy 2020 Praha do plného provozu www.platforma2020praha.cz

Jedná se o celosvětovou informační databázi s cílem usnadnit výměnu informací v oblasti tradiční, komplementární a integrativní medicíny (TCIM).

Platforma 2020 Praha funguje na podobném principu jako Wikipedie, kde je možno po bezplatné registraci představit svůj obor, publikovat výsledky své práce, kazuistiky, prezentovat své aktivity.

Nemá vznikat nějaký nový svaz, ale svobodný prostor ke sdílení, který je pro všechny. „Vždyť jen nemoudrý zahrabává léčivé prameny jen proto, že nevěří, že jsou, ač je sám může někdy potřebovat.“

Těšíme se na shledání s vámi na Mezinárodním kongresu zdraví 2021 Praha, www.mkz2021praha.cz

Reklama

  • Zdroj textu:

    komerční prezentace

  • Zdroj fotografií:

    komerční prezentace

Další články v sekci

Reklama

Reklama

Aktuální články

Ve výřezu zubní protéza George Washingtona – není divu, že s tímto monstrem v ústech nerad mluvil na veřejnosti.

Historie
Zajímavosti

Bez vody ani ránu

Kapybary (Hydrochoerus hydrochaeris) patří mezi savce žijící (podobně jako například hroši) částečně vodním životem. Proto je můžete vidět především v regionech, kde je snadný přístup k vodě: jejich oblíbeným místem jsou zatopené lučiny, okraje močálů a nížinné lesy, kde je dobrá pastva a po celý rok dostatek vláhy. Daří se jim u vodních nádrží a v okolí řek.

Vyskytují se ovšem i v suchých lesích, křovinatých podrostech a na loukách. Jsou pěstovány na farmách nejen ve své domovině a uprchlíci z těchto chovů se zabydlují v oblastech bohatých na vodu po celém světě. Například na Floridě jsou volně se pohybující kapybary běžně vídány a roku 2011 byla kapybara viděna v Kalifornii.

Často zůstávají skryty ve vodě, přičemž nad hladinu jim čouhají jen nozdry a oči. Pod vodu se dokážou ponořit i úplně a vydrží bez nadechnutí až pět minut. Přední nohy kapybar jsou o něco kratší než zadní a mezi prsty mají tato zvířata menší plovací blánu. Tato danost společně s umístěním očí, nozder a uší ve vrchní části hlavy je předurčuje k bezproblémovému přebývání ve vodě.

Příroda

Příčina vzniku obřích Fermiho bublin zatím zůstává nejasná.

Vesmír

Samantha Wrightová se svou dcerou Sofií a aplikací CamAPS FX, která monitoruje její cukrovku.

Věda
Revue

Nové časopisy Extra Publishing

RSSInzerceO serveru (Redakce)Partnerské weby
© Extra Publishing, s. r. o. 2007–2011. ISSN 1804-9907