Jak k jídlu, tak k dílu: Fitness trenér zdolává obří porce jídla

05.06.2017 - Zuzana Rychlá

Fitness trenér Nathan Figueroa má sice velké oči, jeho žaludek je ale ještě větší. Kromě každodenní dřiny v posilovně se Nathan věnuje ještě jedné zábavě – zdolává obří porce jídla. Během několika minut do sebe dokáže dostat až 15 000 kalorií. K jeho obdivuhodným výkonům patří například zdolání bezmála čtyřkilogramového hovězího steaku


Reklama

Reklama

  • Zdroj textu:

    Nathan Figueroa | imgrum

  • Zdroj fotografií: Nathan Figueroa | imgrum

Další články v sekci

Reklama

Reklama

Aktuální články

Karikatura zachycující cara Mikuláše II. a Theodora Roosevelta, který apeluje ve věci krutého zacházení s ruskými Židy. (ilustrace: Wikimedia Commons, Emil Flohri, CC0)

Historie

Skalňák andský je národním ptákem Peru. Tok je pro samce tohoto druhu tak náročný, že se nijak nepodílí na výchově potomstva. Všechnu energii totiž spotřebují na získání partnerky. (foto: Wikimedia Commons, Ricardo SánchezCC BY 2.0)

Příroda

Prokletí smrti

žena z Lemb | Royal Scottish Museum

Ačkoliv tzv. žena z Lemb vznikla již okolo roku 3500 př. n. l., archeologové ji objevili až v roce 1878 na Kypru. Podle legendy skončila každá rodina, která ji vlastnila, rozervána smrtí. Rod prvních majitelů zcela vymřel po šesti letech od získání sošky. Poté skulpturu koupil Ivor Menucci – a jeho příbuzné postihla zkáza za pouhé čtyři roky. Když si pak smrt začala přicházet i pro další vlastníky, padlo moudré rozhodnutí svěřit artefakt do sbírek Royal Scottish Museum. (foto: Wikimedia Commons, Héctor OchoaCC BY-SA 4.0)

Zajímavosti
Vesmír
Věda
Revue

Nové časopisy Extra Publishing

RSSInzerceO serveru (Redakce)Partnerské weby
© Extra Publishing, s. r. o. 2007–2011. ISSN 1804-9907