Měla jsem sex s 20 duchy, tvrdí duchovní průvodkyně z Bristolu

10.12.2017 - Zuzana Rychlá

Loňský výzkum ukázal, že více Britů věří v existenci duchů než v existenci Stvořitele. Pro zemi, která je považována za tradičně křesťanskou, je to jistě nepříliš povzbudivé vysvědčení. To sedmadvacetiletá duchovní průvodkyně z anglického Bristolu nejen že na duchy věří, má s nimi dokonce i sex

Za posledních 12 let měla Ametyst Realmová (podle svých slov) sex s nejméně dvaceti duchy a o mužské partnery už nestojí.
Za posledních 12 let měla Ametyst Realmová (podle svých slov) sex s nejméně dvaceti duchy a o mužské partnery už nestojí.

Reklama

Vše podle Ametyst Realmové začalo před 12 lety, kdy se s partnerem přestěhovala do nového bytu. Ametyst tehdy začala pociťovat „přítomnost duchů“. „Zpočátku jsem to vnímala jen jako energii, později se přidaly i fyzické pocity. Cítila jsem jejich horký dech na krku a hlazení na stehnech,“ popisuje své duchařské zážitky sedmadvacetiletá Britka.

Přibližně tři roky prý „podváděla“ svého partnera s duchem. Vše se provalilo poté, co její snoubenec přišel dříve z práce a přistihl Ametyst přímo během jejího duchařského dostaveníčka. Od té doby měla Ametyst podle svých slov sex s nejméně dvaceti duchy.

Jasno má žena i v otázce možného těhotenství. „Věřím, že to možné je a ráda bych v budoucnu měla dítě. Pochopitelně s duchem, o muže nestojím a vracet se k nim už nehodlám,“ odhaluje své budoucí plány. Navzdory posměváčkům je mladá žena se svým životem nadmíru spokojená. Jediné, co ji trápí je, že se jí zatím nepodařilo najít toho pravého. Ráda by si prý našla duchařského společníka na celý život.

Reklama

  • Zdroj textu:

    Huffington Post, ITV This Morning

  • Zdroj fotografií: YouTube | This Morning

Další články v sekci

Reklama

Reklama

Aktuální články

V křesťanské společnosti se konzumace masa rozšířila ve 4. století. Značná část raných křesťanů pravděpodobně byla vegetariány.

Zajímavosti

Trénink s hologramem

Věda

Milovníci rozpálených skal

Kozorožec núbijský (Capra nubiana) je jediným druhem kozorožce, jenž je adaptován pro život v horkých a suchých oblastech. Žije v horských regionech severovýchodní Afriky a na Středním východě v nadmořských výškách do 3 000 metrů, kde si vybírá ty nejodlehlejší, nejvyšší a nejstrmější skalní stěny. V rámci tohoto druhu je velmi výrazný pohlavní dimorfismus – samci váží kolem 60 kilogramů a dorůstají délky kolem 125 cm, zatímco samice jsou maximálně kolem 30 kg těžké a ne delší než 105 cm. Vroubené rohy samců mohou být až 120 cm dlouhé a docházejí uplatnění při bojích o dominanci. Jejich srážky ale jen zřídka končí zraněním. (foto: Shutterstock)

Příroda

Slunce pohledem americké obervatoře Solar Dynamics Observatory z února 2015. (foto: NASA/SDO, CC0)

Vesmír

Představa létající lodě Sky Cruise (foto: Profimedia, Hashem Al-Ghaili)

Revue

Replika stroje Fokker Eindecker, kterého se dohodoví piloti až do jara 1916 velmi obávali. (foto: Shutterstock)

Válka

Nové časopisy Extra Publishing

RSSInzerceO serveru (Redakce)Partnerské weby
© Extra Publishing, s. r. o. 2007–2011. ISSN 1804-9907