Měla jsem sex s 20 duchy, tvrdí duchovní průvodkyně z Bristolu

Loňský výzkum ukázal, že více Britů věří v existenci duchů než v existenci Stvořitele. Pro zemi, která je považována za tradičně křesťanskou, je to jistě nepříliš povzbudivé vysvědčení. To sedmadvacetiletá duchovní průvodkyně z anglického Bristolu nejen že na duchy věří, má s nimi dokonce i sex

10.12.2017 - Zuzana RychláVše podle Ametyst Realmové začalo před 12 lety, kdy se s partnerem přestěhovala do nového bytu. Ametyst tehdy začala pociťovat „přítomnost duchů“. „Zpočátku jsem to vnímala jen jako energii, později se přidaly i fyzické pocity. Cítila jsem jejich horký dech na krku a hlazení na stehnech,“ popisuje své duchařské zážitky sedmadvacetiletá Britka.

Přibližně tři roky prý „podváděla“ svého partnera s duchem. Vše se provalilo poté, co její snoubenec přišel dříve z práce a přistihl Ametyst přímo během jejího duchařského dostaveníčka. Od té doby měla Ametyst podle svých slov sex s nejméně dvaceti duchy.

Jasno má žena i v otázce možného těhotenství. „Věřím, že to možné je a ráda bych v budoucnu měla dítě. Pochopitelně s duchem, o muže nestojím a vracet se k nim už nehodlám,“ odhaluje své budoucí plány. Navzdory posměváčkům je mladá žena se svým životem nadmíru spokojená. Jediné, co ji trápí je, že se jí zatím nepodařilo najít toho pravého. Ráda by si prý našla duchařského společníka na celý život.

  • Zdroj textu

    Huffington Post, ITV This Morning

  • Zdroj fotografií

    YouTube | This Morning


Další články v sekci