Módní lahůdka: Za džíny jako z popelnice zaplatíte pořádný balík

28.04.2017 - Zuzana Rychlá

Prodejce módních doplňků Nordstrom si pro letošní sezónu připravil opravdovou lahůdku: džíny zašpiněné umělým blátem. K mání budou za 11 tisíc korun


Reklama

V mnoha obchodech s oblečením to dnes vypadá spíše jako v second handu. Většina nabízených džínů je v tzv. „sepraném“ či „vyšisovaném“ vzhledu. V internetových e-shopech s módou mají zase svou vlastní sekci „roztrhané džíny“.

Prodejce módních doplňků Nordstrom si pro letošní sezónu připravil opravdovou lahůdku: džíny zašpiněné umělým blátem. Nenechte se ale mýlit, nejde o žádné lehké zašpinění – v kalhotách Barracuda Straight Leg budete opravdu vypadat jako byste se právě vyváleli v blátě. Špinavé džíny Barracuda prý „ztělesňují drsné pracovní oblečení pravých Američanů…“ a nic na tom zřejmě nemění ani skutečnost, že jsou vyráběny v Portugalsku.

Nejzajímavější je ale na novince její cena – vypadají sice jako vytažené z popelnice, prodejce si je ale cení na 425 dolarů (v přepočtu zhruba 11 000 korun).

Reklama

  • Zdroj textu:

    nordstrom.com

  • Zdroj fotografií: nordstrom.comDalší články v sekci

Reklama

Reklama

Aktuální články

Nezamhouřit oka

Shattered | rok: 2014 | počet sezon: 1

V reality show Shattered se deset účastníků nechalo zavřít v domě plném skrytých kamer a měli za úkol vydržet týden bez spánku. Denně přitom podstupovali testy, aby se určilo, na koho dlouhodobá bdělost dopadá nejhůř. Tito jedinci se pak utkávali v různých výzvách a nejslabší museli dům opustit. Na vítěze čekalo v přepočtu 4,1 milionu korun, suma se však snižovala pokaždé, když někdo ze soutěžících zavřel oči na déle než deset sekund. Zatímco někteří usnuli, jiní prodělávali halucinace či dramatické změny chování. Farah Clareová nakonec zůstala vzhůru celých 178 hodin a odnesla si čtyři miliony korun. (foto: Unsplash, Alexandra Gorn, CC0)

Revue

Northrop Grumman B-2 Spirit – vývoj tohoto víceúčelového strategického bombardéru probíhal v maximálním utajení. (foto: Shutterstock)

Válka
Zajímavosti

Lidé se superneurony mají paměť jako mladíci. (foto: Shutterstock)

Věda

Poprava císaře Maxmiliána, vedle něho generál Miramón (po císařově levé ruce) a Mejía. Obraz fracouzského malíře Edouarda Maneta. (foto: Wikimedia Commons, CC0)

Historie

Následky kolize DART s planetkou Dimorphos zachycené dalekohledem SOAR. Za planetkou se táhne ohon, který je podle vědců dlouhý více než 10 000 kilometrů. (CTIO/NOIRLab/SOAR/NSF/AURA, T. Kareta, M. KnightCC BY-SA 4.0)

Vesmír

Nové časopisy Extra Publishing

RSSInzerceO serveru (Redakce)Partnerské weby
© Extra Publishing, s. r. o. 2007–2011. ISSN 1804-9907