Nahý úklid: Potřebujeme vyžehlit a umýt okna a přijeďte prosím nahá!

08.02.2017 - Martin Reichman

Pozvat si do domácnosti paní na úklid není nic neběžného ani u nás. V Anglii si ale lze objednat i služby nahých uklízečů a uklízeček


Reklama

Pětadvacetileté Emily Nikols z Liverpoolu se před devíti měsíci narodilo dítě. Hledala proto flexibilní a pokud možno i dobře placenou práci. Tip na agenturu zprostředkovávající nahý úklid jí dal její manžel.

„Zpočátku jsem byla trochu nervózní, dnes už to ale beru jako každou jinou práci,“ popisuje své pracovní zkušenosti Emily. Klienti podepisují smlouvu, která jim přísně zapovídá jakékoli sexuální obtěžování. „Zatím jsem nenarazila na žádného úchyla. Všichni klienti, u kterých jsem doposud byla, se chovali velmi mile a řekla bych i rytířsky. Nejčastější otázka, kterou dostávám je, zda mi není zima“, dodává pětadvacetiletá žena.

Nahé uklízečky nabízí všechny běžné domácí práce – od úklidu koupelen, utírání prachu, mytí oken, vysávání až po žehlení. Jedinou výjimkou je práce s agresivními chemikáliemi, které z důvodu bezpečnosti nenabízí.

TIP: Oběd v rouše Adamově: Londýnská „nahá restaurace“ čelí ohromujícímu zájmu

Agentura Naturist Cleaners klientům účtuje 65 liber za hodinu práce, Emily dostává 45 liber. Přestože většinu úklidových prací provádějí ženy, lze si pozvat i muže. Podle ředitelky a zakladatelky firmy Laury Smith je o nahé úklidy velký zájem„Měsíčně vyřídíme stovky objednávek“, říká ředitelka, která je (podobně jako drtivá většina jejích klientů) sama aktivní naturistkou.

  • Zdroj textu:

    Naturist Cleaners, The Telegraph, Daily Mail Online

  • Zdroj fotografií: Profimedia, Naturist Cleaners

Reklama

Další články v sekci

Reklama

Reklama

Aktuální články

Vražda knížete Václava, kterou v představách Matyáše Hutského spáchal o půlnoci sám Boleslav, iluminace z 2. poloviny 16. století.

Historie

Opečený ultrahorký neptun LTT 9779b je zřejmě zbytkem mnohem většího plynného obra.

Vesmír

Krmící se antilopa žirafí bývá častým terčem útoků lvů, gepardů, levhartů a šakalů.

Příroda
Zajímavosti

Spinosaurus aegyptiacus (přezdívaný Trnitý ještěr) žil na území dnešní severní Afriky v křídových obdobích před asi 112 až 94 miliony let.

Věda
Zajímavosti

Nové časopisy Extra Publishing

RSSInzerceO serveru (Redakce)Partnerské weby
© Extra Publishing, s. r. o. 2007–2011. ISSN 1804-9907