Nahý úklid: Potřebujeme vyžehlit a umýt okna a přijeďte prosím nahá!

08.02.2017 - Martin Reichman

Pozvat si do domácnosti paní na úklid není nic neběžného ani u nás. V Anglii si ale lze objednat i služby nahých uklízečů a uklízeček


Reklama

Pětadvacetileté Emily Nikols z Liverpoolu se před devíti měsíci narodilo dítě. Hledala proto flexibilní a pokud možno i dobře placenou práci. Tip na agenturu zprostředkovávající nahý úklid jí dal její manžel.

„Zpočátku jsem byla trochu nervózní, dnes už to ale beru jako každou jinou práci,“ popisuje své pracovní zkušenosti Emily. Klienti podepisují smlouvu, která jim přísně zapovídá jakékoli sexuální obtěžování. „Zatím jsem nenarazila na žádného úchyla. Všichni klienti, u kterých jsem doposud byla, se chovali velmi mile a řekla bych i rytířsky. Nejčastější otázka, kterou dostávám je, zda mi není zima“, dodává pětadvacetiletá žena.

Nahé uklízečky nabízí všechny běžné domácí práce – od úklidu koupelen, utírání prachu, mytí oken, vysávání až po žehlení. Jedinou výjimkou je práce s agresivními chemikáliemi, které z důvodu bezpečnosti nenabízí.

TIP: Oběd v rouše Adamově: Londýnská „nahá restaurace“ čelí ohromujícímu zájmu

Agentura Naturist Cleaners klientům účtuje 65 liber za hodinu práce, Emily dostává 45 liber. Přestože většinu úklidových prací provádějí ženy, lze si pozvat i muže. Podle ředitelky a zakladatelky firmy Laury Smith je o nahé úklidy velký zájem„Měsíčně vyřídíme stovky objednávek“, říká ředitelka, která je (podobně jako drtivá většina jejích klientů) sama aktivní naturistkou.

Reklama

  • Zdroj textu:

    Naturist Cleaners, The Telegraph, Daily Mail Online

  • Zdroj fotografií: Profimedia, Naturist Cleaners

Další články v sekci

Reklama

Reklama

Aktuální články

Zajímavosti

Laločníci na korálovém útesu

Věda
Reklama
Historie

Sloní samice se s velkou oblibou pase na vodních rostlinách. V tomto případě pod dohledem dvojice kladivoušů afrických.

Příroda

Přistání na letišti Courchevel je možné pouze se speciální licencí – jde o páté nejnebezpečnější letiště světa.

Zajímavosti

Nové časopisy Extra Publishing

RSSInzerceO serveru (Redakce)Partnerské weby
© Extra Publishing, s. r. o. 2007–2011. ISSN 1804-9907