Nahý úklid: Potřebujeme vyžehlit a umýt okna a přijeďte prosím nahá!

Pozvat si do domácnosti paní na úklid není nic neběžného ani u nás. V Anglii si ale lze objednat i služby nahých uklízečů a uklízeček

08.02.2017 - Martin ReichmanPětadvacetileté Emily Nikols z Liverpoolu se před devíti měsíci narodilo dítě. Hledala proto flexibilní a pokud možno i dobře placenou práci. Tip na agenturu zprostředkovávající nahý úklid jí dal její manžel.

„Zpočátku jsem byla trochu nervózní, dnes už to ale beru jako každou jinou práci,“ popisuje své pracovní zkušenosti Emily. Klienti podepisují smlouvu, která jim přísně zapovídá jakékoli sexuální obtěžování. „Zatím jsem nenarazila na žádného úchyla. Všichni klienti, u kterých jsem doposud byla, se chovali velmi mile a řekla bych i rytířsky. Nejčastější otázka, kterou dostávám je, zda mi není zima“, dodává pětadvacetiletá žena.

Nahé uklízečky nabízí všechny běžné domácí práce – od úklidu koupelen, utírání prachu, mytí oken, vysávání až po žehlení. Jedinou výjimkou je práce s agresivními chemikáliemi, které z důvodu bezpečnosti nenabízí.

TIP: Oběd v rouše Adamově: Londýnská „nahá restaurace“ čelí ohromujícímu zájmu

Agentura Naturist Cleaners klientům účtuje 65 liber za hodinu práce, Emily dostává 45 liber. Přestože většinu úklidových prací provádějí ženy, lze si pozvat i muže. Podle ředitelky a zakladatelky firmy Laury Smith je o nahé úklidy velký zájem„Měsíčně vyřídíme stovky objednávek“, říká ředitelka, která je (podobně jako drtivá většina jejích klientů) sama aktivní naturistkou.

  • Zdroj textu

    Naturist Cleaners, The Telegraph, Daily Mail Online

  • Zdroj fotografií

    Profimedia, Naturist Cleaners


Další články v sekci