Nový SEAT Leon: Nechte se svést

14.04.2017 - Komerční prezentace Porsche Česká republika

Stačí jeden pohled a nový SEAT Leon si vás získá svou podmanivou elegancí i sportovním duchem, který pramení z jeho nespoutaného jižanského temperamentu

Nový SEAT Leon CUPRA -<p>Dvoulitrový čtyřválec dokáže na pokyn vaší pravé nohy mobilizovat rovných 300 plnokrevníků.</p>
Nový SEAT Leon CUPRA -

Dvoulitrový čtyřválec dokáže na pokyn vaší pravé nohy mobilizovat rovných 300 plnokrevníků.


Reklama

Lhostejno, zda toužíte po adrenalinu ze sportovní jízdy, nebo potřebujete velkorysý interiér pro celou rodinu a k tomu velký zavazadlový prostor s možností variabilního uspořádání, SEAT Leon vám splní jakákoli přání – dokonce i ta zdánlivě protikladná! Na výběr totiž máte hned tři základní karosářské varianty – třídveřové kupé Leon SC, pětidveřový Leon a rodinné kombi Leon ST. A to není zdaleka všechno! Vrcholnou jízdní dynamiku zažijete za volantem verzí CUPRA, dodávaných v kombinaci se všemi třemi druhy karoserie, zatímco nejlepší odpovědí na volání dálek a touhu po dobrodružném objevování je všestranný a robustní Leon X-PERIENCE.

Úspěšný Leon je od začátku letošního roku lepší než dosud. Jeho ostřejší design probouzí ještě silnější emoce. Ve stejné míře však designéři a inženýři značky SEAT pamatovali také na praktická řešení a pokrokovou techniku. Nový SEAT Leon se tak může pochlubit celou řadou inovací v oblastech multimediálních, navigačních a asistenčních systémů. A samozřejmě také nejmodernější konektivitou, díky níž budete v nepřetržitém spojení s okolním světem i na cestách.

Patříte-li mezi velmi náročné řidiče se zálibou v nenucené eleganci a rádi si zpříjemňujete život komfortem a technickými vymoženostmi, pak si nenechte ujít seznámení s novou výbavovou linií Xcellence. Její chromované ozdobné prvky dodají vašemu vozu ještě větší lesk, s nímž budete vyčnívat z davu. V interiéru s bezklíčkovým přístupovým systémem Kessy vás budou vítat hliníkové prahové lišty Xcellence a pomocí vícebarevného dekoračního osvětlení LED si vytvoříte pro každou jízdu atmosféru přesně podle aktuální nálady.

Jestliže se však vaše automobilové sny točí kolem rychlých časů na závodním okruhu, vsaďte raději na Leon CUPRA. Jeho nejnovější verze disponuje nejvýkonnějším motorem v historii řady CUPRA. Dvoulitrový čtyřválec dokáže na pokyn vaší pravé nohy mobilizovat rovných 300 plnokrevníků. Leon CUPRA ST si navíc můžete poprvé objednat také ve verzi s pohonem všech kol 4Drive. Díky jeho suverénní trakci je zrychlení z 0 na 100 km/h otázkou pouhých 4,9 s. A tuto nevšední dynamiku můžete sdílet se všemi členy vaší rodiny. Nechte se tedy svést a buďte nejrychlejší!

Reklama

  • Zdroj textu:

    Komerční prezentace Porsche Česká republika

  • Zdroj fotografií: Porsche Česká republika

Další články v sekci

Reklama

Reklama

Aktuální články

Název dugong pochází z malajštiny, kde „duyung“ znamená „mořská dáma“. Vzhledově tato paralela dost vázne, ale je pravda, že v přítomnosti potápěčů se tito tvorové chovají velmi povzneseně.

Příroda

Rekonstrukce vikingské osady v L'Anse aux Meadows.

Věda

Inspektor Izraelského památkového úřadu s objeveným mečem.

Věda

Tropické cyklóny dostávaly jména už před několika staletími. Bouře byly tehdy pojmenovávány podle míst, kde působily velké škody nebo podle svatých.

Zajímavosti

Koncept lunární motorky Tardigrade.

Vesmír

Všemi barvami hrající kopce Aktau v NP Altyn-Emel jsou tvořeny měkkými sedimenty

Příroda

Nové časopisy Extra Publishing

RSSInzerceO serveru (Redakce)Partnerské weby
© Extra Publishing, s. r. o. 2007–2011. ISSN 1804-9907