Originální boty na podpatku ve tvaru láhve piva a šampusu

30.08.2016 - Redakce Tajemství vesmíru


Reklama

Umělecký designér Kobi Levi přichází s novou kolekcí originálních bot na podpatku, které svým tvarem připomínají láhev od piva a šampusu. Unikátní ručně vyrobené boty můžete pořídit za 1 400 dolarů (v přepočtu zhruba 33 tisíc korun). Kobi Levi je absolvent oboru designu a vývoje obuvi na Bezalelově akademii umění a designu v Jeruzalémě. Od ukončení studia pracuje jako nezávislý designér a věnuje se výhradně navrhování bot.

Celosvětové pozornosti se mu dostalo až díky klipu americké star Lady Gaga, která právě jeho boty představila v klipu Born This Way. Jeho výtvory jsou k vidění na nejrůznějších výstavách po celém světě a obouvá je i řada žen, zejména ze světa celebrit - například Madonna či modelka Raquel Zimmermann.

Reklama

  • Zdroj textu:

    Profimedia

  • Zdroj fotografií: ProfimediaDalší články v sekci

Reklama

Reklama

Aktuální články

Po měsíci „UPF diety“ přibral Chris van Tulleken sedm kilogramů (tři kilogramy tvořil jen tělesný tuk, zbytek sacharidy uložené v játrech a svalech), z průměrné hmotnosti podle BMI poskočil k nadváze. (ilustrační foto: Shutterstock) 

Zajímavosti

Z čelního pohledu je velmi dobře patrný neobvyklý tvar žraločího rypce. (foto: © Martin Procházka, se souhlasem k publikování)

Příroda

Pravděpodobnost výskytu ohnivé duhy záleží na zeměpisné šířce a klimatu: například v Los Angeles je 5× až 10× větší než v Londýně. (foto: Christa Harbig, CC BY 4.0)

Vesmír

V období neolitu, asi před šesti tisíci lety, se v Dorstone Hill nacházel komplex dřevěných budov a pohřební mohyly. (foto: Flickr, Herefordshire CouncilCC BY-ND 2.0)

Věda

Svůj původní fotografi cký materiál získala Lucia Moholy do fyzického vlastnictví teprve v  šedesátých letech 20. století. (foto: Wikimedia Commons, Fair use)

Historie

Za afrodiziakum je považován například celer, marihuana, zázvor, čokoláda, muškátový oříšek nebo třeba prudce jedovatý blín černý. (foto: Shutterstock)

Zajímavosti

Nové časopisy Extra Publishing

RSSInzerceO serveru (Redakce)Partnerské weby
© Extra Publishing, s. r. o. 2007–2011. ISSN 1804-9907