Originální boty na podpatku ve tvaru láhve piva a šampusu

30.08.2016 - Redakce Tajemství vesmíru


Reklama

Umělecký designér Kobi Levi přichází s novou kolekcí originálních bot na podpatku, které svým tvarem připomínají láhev od piva a šampusu. Unikátní ručně vyrobené boty můžete pořídit za 1 400 dolarů (v přepočtu zhruba 33 tisíc korun). Kobi Levi je absolvent oboru designu a vývoje obuvi na Bezalelově akademii umění a designu v Jeruzalémě. Od ukončení studia pracuje jako nezávislý designér a věnuje se výhradně navrhování bot.

Celosvětové pozornosti se mu dostalo až díky klipu americké star Lady Gaga, která právě jeho boty představila v klipu Born This Way. Jeho výtvory jsou k vidění na nejrůznějších výstavách po celém světě a obouvá je i řada žen, zejména ze světa celebrit - například Madonna či modelka Raquel Zimmermann.

Reklama

  • Zdroj textu:

    Profimedia

  • Zdroj fotografií: Profimedia

Další články v sekci

Reklama

Reklama

Aktuální články

Banánový byznys - z každého utraceného dolaru obdrží dělníci nanejvýš deset centů. Zbytek jde obchodníkovi, přepravcům, obchodům a státu.

Zajímavosti

Vojenskou posádku města Otranta tvořilo pouze 400 mužů. Proti nim stálo patnáct až dvacet tisíc tureckých vojáků.

Historie

Jednou z největších pochoutek je zatopená tráva.

Příroda

Modré opozdilce nacházíme v centrech hustých kup, přičemž mezi ostatními hvězdami nápadně vyčnívají právě mladistvým vzhledem – přestože podle všech ostatních indicií dosahují stejného stáří jako jejich souputnice zrozené zřejmě v tomtéž čase z identické zárodečné mlhoviny.

Vesmír

Analýza DNA téměř 800 pravěkých lidí ukázala, že příchozí na jih Británie mezi lety 1300 až 800 před naším letopočtem tvořili zhruba polovinu genetického původu pozdějších populací.

Zajímavosti

Mimas, nejmenší a nejvnitřnější z osmi hlavních měsíců Saturnu, může být dostatečně teplý, aby ukrýval globální vodní oceán.

Vesmír

Nové časopisy Extra Publishing

RSSInzerceO serveru (Redakce)Partnerské weby
© Extra Publishing, s. r. o. 2007–2011. ISSN 1804-9907