Připravte si peněženky: Přicházejí superluxusní psí boudičky

11.06.2017 - Zuzana Rychlá

Psi, jakožto nejlepší přátelé člověka, si zaslouží jen to nejlepší a firma z Británie je připravena jim to nabídnout


Reklama

Bukové, dubové a modřínové psí boudičky s panoramatickými okny, balkony z mramoru a vnitřním i venkovním osvětlením, to vše doplněné o automatické dávkovače psích pochoutek a další vychytávky nabízí páníčkům a zejména jejich čtyřnohým kamarádům britská společnost Hecate Verona. V supermoderních psích domečcích nechybí ani televize a audio systém.

Luxusní výbava samozřejmě není pro každého – za supermoderní psí bydlení zaplatíte přibližně tolik jako v Česku za menší rodinný dům – nejlevnější modely lze pořídit od 40 tisíc dolarů (v přepočtu zhruba 930 tisíc korun), za ty nejhonosnější zaplatíte až 200 tisíc dolarů (4,6 milionu korun).

Reklama

  • Zdroj textu:

    hecateverona.com

  • Zdroj fotografií: Hecate VeronaDalší články v sekci

Reklama

Reklama

Aktuální články

Nejdražší kartička Pokémon TCG se loni prodala v přepočtu za neuvěřitelných 8,2 milionu korun. (ilustrační foto: Shutterstock)

Zajímavosti

Dostupnost kyslíku bude pro pilotované vesmírné mise klíčová. (foto: NASACC0)

Vesmír

Vydáte-li se do národního parku Inthanon v severním Thajsku, zastavte se ve vesnici Ban Khun Klang. U ní najdete botanickou zahradu věnovanou stromovým kapradinám. (foto: © Topi Pigula - se souhlasem k publikování)

Příroda

(ilustrační foto: Wikimedia Commons, Satyamon1993CC BY-SA 4.0)

Věda
Zajímavosti

Evropští lídři 50. let - Richard hrabě von Coudenhove-Kalergi (zcela vlevo) býval označován jako prorok či velvyslanec Evropy. (foto: Wikimedia Commons, van Duinen (Anefo), CC0 1.0)

Historie

Nové časopisy Extra Publishing

RSSInzerceO serveru (Redakce)Partnerské weby
© Extra Publishing, s. r. o. 2007–2011. ISSN 1804-9907