365 dnů s pizzou: Mladík se celý rok živil pizzou, přesto dokázal zhubnout

17.10.2017 - Zuzana Rychlá

Dokážete si představit, že byste se celý týden živili jen pizzou? A co třeba měsíc? Brian Northrup zvládl s pizzou celý rok

Brian Northrup se svou oblíbenou pochoutkou.
Brian Northrup se svou oblíbenou pochoutkou.

Reklama

Brianu Northrupovi z New Jersey se podařilo úspěšně dokončit drsnou roční výzvu, příznačně pojmenovanou „PIZZApokalypsa“. Po celý rok se jídelníček tohoto mladíka sestával takřka výhradně z jeho oblíbené pizzy Domino. Zní to možná neuvěřitelně, ale i po roce stravování, nad kterým by dietologové určitě nejásali, se Brian stále pyšní dokonalým tělem, a navíc je o téměř tři kilogramy lehčí než na začátku.

TIP: Sladká dieta: 100 dnů se živil jen zmrzlinou a zhubnul o 15 kilogramů

A v čem tkví tajemství jeho pizzové diety? Nepřekvapivě v pravidelném cvičení. „Spoustu fitness trenérů vám řekne, že pokud se špatně stravujete, nikdy nebudete v dobré kondici. Rozhodl jsem se proto všem ukázat, že to jde. Vše je jen o tvrdé práci,“ okomentoval svou motivaci pizzový král Brian.

Výkon mladíka pochopitelně neušel ani provozovatelům řetězce Domino Pizza. Mluvčí společnosti Jenny Fouracre vyloučila, že by se řetězec s Brianem na jeho experimentu jakýmkoliv způsobem spolupracoval. Připustila ale, že na něj (jako pro každého jiného zákazníka) čeká odběratelský bonus – v Brianově případě jde o 24 pizz zdarma. Pizzový král tak má o svou oblíbenou pochoutku ještě na nějaký čas vystaráno.

  • Zdroj textu:

    Oddity Central

  • Zdroj fotografií: Brian Northrup | Instagram

Reklama

Další články v sekci

Reklama

Reklama

Aktuální články

Zajímavosti

Stále více cibetek je kvůli „cibetkové kávě“ drženo v zajetí. Přesto je velmi pravděpodobné, že většina kávy prodávané s touto nálepkou, cibetku nikdy „neviděla“.

Příroda

Protein PIN1 dokáže v řadě případů zlepšit stav varlat i spermií, které se v nich vyvíjejí. Do varlat ho spolehlivě dostane nová nanotechnologie.

Věda

Typický start nosné rakety Falcon v režii SpaceX

Vesmír

Dům z odpadu

Předmět recyklace: použitý stavební materiál 
Kde: Brazílie

Uruguayský umělec Jaime si uvědomil, že přibližně 40 % veškerého odpadu, který putuje na skládky, pochází z někdejších staveb – a velkou část lze opět využít. Na svém pozemku v Brazílii proto podobný materiál „zrecykloval“ do podoby nového domu.

Revue

Obchodní gildy se k pojištění dopracovaly z nutnosti snižovat rizika plynoucí ze zámořského obchodu.

Historie

Nové časopisy Extra Publishing

RSSInzerceO serveru (Redakce)Partnerské weby
© Extra Publishing, s. r. o. 2007–2011. ISSN 1804-9907