„Carlosi, budeš tatínek,“ vzkázala Mexičanka muži přes billboard

19.02.2018 - Zuzana Rychlá

Bloknul si ji na Facebooku a nebere telefon. Těhotná Mexičanka si tak našla vlastní způsob, jak se podělit o radostnou novinku...

<p><em>„Carlosi Orozco, těhotenský test mi vyšel pozitivní, jsem těhotná,“</em> napsala neznámá Mexičanka na billboard v San Luis Potosí.</p>

„Carlosi Orozco, těhotenský test mi vyšel pozitivní, jsem těhotná,“ napsala neznámá Mexičanka na billboard v San Luis Potosí.


Reklama

S originálním způsobem, jak sdělit budoucímu otci radostnou zprávu, přišla jistá žena z mexického San Luis Potosí. Na billboard na rušné hlavní ulici umístila fotku muže s textem: „Carlosi Orozco, těhotenský test mi vyšel pozitivní, jsem těhotná.“ Kromě zprávy o svém těhotenství, připojila žena i uštěpačnou poznámku, že si ji Carlos zablokoval na Facebooku a nezvedá ji telefon.

TIP: Dvojici lupičů dostalo přiznání na sociální síti za mříže

Fotografie originálního vzkazu se rychle rozšířila po sociálních sítích a neznámé nastávající mamince se za její počin dostalo značné podpory. Ne všichni ale nadšení veřejnosti sdílí. Zástupkyně městské rady města San Luis Potosí, Maria Sanjuana Balderas Andrade považuje podobné projevy za politováníhodné. Podobného názoru je i právník Juan Jesús Lozano, který celou událost okomentoval v rozhovoru pro místní noviny: „Někteří lidé považují celý svět za jednu velkou facebookovou zeď. V reálném světě ale mají podobné projevy své následky.“

Zda a případně jaké následky bude mít čin pro „guerillovou inzerentku“ není jasné. Úřady nechaly oznámení neprodleně odstranit. Nejspíš se tak nedozvíme, zda byl Carlos Orozco zprávou potěšen, či spíše naopak.

  • Zdroj textu:

    Telemundo

  • Zdroj fotografií: Twitter | Lizbeth Carolina

Reklama

Další články v sekci

Reklama

Reklama

Aktuální články

Ledoborec Polarstern vyplul 20. září 2019 z norského Tromsø a 6. října se v Severním ledovém oceánu připojil ke kře. Šedá šipka znázorňuje, kterým směrem se loď zřejmě vydá. Do přístavu v německém Bremerhavenu by se měla podle plánu vrátit letos v říjnu.

Zajímavosti

V prachu se může skrývat rezistence na antibiotika 

Věda

Půlmilionový roj sarančat pustinných (Desert locust) dokáže za jediný den spořádat stejné množství jídla jako 10 slonů, 25 velbloudů nebo 2 500 lidí. Velké roje mohou mít až 80 milionů jedinců.

Revue

Bohatství v kopcích nad solným jezerem objevili už neolitičtí zemědělci

Historie

Požár při testu motorů Reaver.

Vesmír

Jádro oblasti rozšíření kakadu palmového (Probosciger aterrimus) se omezuje na region Nové Guineje a cíp na severu Austrálie.

Příroda

Nové časopisy Extra Publishing

RSSInzerceO serveru (Redakce)Partnerské weby
© Extra Publishing, s. r. o. 2007–2011. ISSN 1804-9907