Cestující v Manchesteru si místo roušky omotal kolem obličeje živého hada

15.12.2020 - Vilém Koubek

Brit nastoupil do veřejné dopravy s velmi netradiční rouškou: Namísto klasické textilie měl okolo krku omotaného hada


Reklama

Nečekaný incident se odehrál během jednoho pondělního rána v Manchesteru. Nejmenovaná pasažérka si během jízdy do práce všimla, že jeden z cestujících má okolo tváře a úst obtočeného hada. Nejdřív si myslela, že jde o velmi kreativní roušku. Jenže pak zjistila, že se plaz pokouší ovíjet kolem madel, a došlo jí, že je živý.

TIP: Indický mladík tvrdí, že ho za poslední měsíc již osmkrát kousl stejný had

Ostatní cestující ve voze prý však ani nehnuli brvou: Těžko říct, zda se báli, nebo podivného spolucestujícího nechtěli oslovit z čirého respektu k jeho odvaze. A tak „událost“ vyšuměla.

Mluvčí dopravního podniku nicméně dodala, že „se hadí kůže coby materiál na výrobu roušky nedoporučuje – obzvlášť je-li stále přirostlá k živočichovi“.

Reklama

Další články v sekci

Reklama

Reklama

Aktuální články

Londýnské prostitutky z Lady Juliany položily základy nové australské populace.

Historie

Zřícený dron na Bolsa Chica. Kvůli jeho havárii zřejmě zahynula prakticky celá budoucí generace zdejších rybáků západních.

Věda

Infarktové pochutiny

Pokud jste na dietě, do restaurace Heart Attack Grill v americkém Las Vegas rozhodně nechoďte. Na kalorie se tam totiž nehledí. Naopak – čím víc toho sníte, tím lépe. V imaginárním nemocničním zařízení navíc provokativně oděné servírky coby „sestřičky“ přijímají objednávky neboli „recepty“ od zákazníků – „pacientů“. Nabídka „léčby“ zahrnuje mimo jiné osminásobný hamburger téměř z kila hovězího masa. Heart Attack Grill zkrátka není pro žádné troškaře. A přestože byl název zamýšlen jako vtip, několik srdečních příhod, a dokonce i úmrtí zákazníků už restaurace bohužel zaznamenala…

Revue
Vesmír

Pralesnička drobná (Oophaga pumilio) žije ve Střední Americe od Nikaraguy po Panamu. Je známá díky bohaté škále variet, která čítá 15–30 různých zbarvení.

Příroda

Z deníku výpravy lze vyčíst, že začínala velmi optimisticky a mezi jejími členy nepanovalo žádné pnutí. Později byli někteří členové expedice nalezeni jen ve spodním prádle, jiným chyběly kusy tváře.

Zajímavosti

Nové časopisy Extra Publishing

RSSInzerceO serveru (Redakce)Partnerské weby
© Extra Publishing, s. r. o. 2007–2011. ISSN 1804-9907