Indický mladík tvrdí, že ho za poslední měsíc již osmkrát kousl stejný had

10.09.2020 - Martin Reichman

<p>Lykodon obecný <em>(Lycodon capucinus)</em> z čeledi užovkovitých obývá území Indie a často se objevuje se i v blízkosti lidských sídel. V případě vyrušení útočí i na člověka, jeho jed ale není lidem nebezpečný.</p>

Lykodon obecný (Lycodon capucinus) z čeledi užovkovitých obývá území Indie a často se objevuje se i v blízkosti lidských sídel. V případě vyrušení útočí i na člověka, jeho jed ale není lidem nebezpečný.


Reklama

Sedmnáctiletý Yashraj Mishra z indické vesnice Rampur se podle svých slov stal terčem neznámého hada. Plaz mladíka údajně kousl již osmkrát během jednoho měsíce. Rodina se po třetím útoku hada rozhodla, že syna přestěhují k příbuzným do sousední vesnice. Mladík ale tvrdí, že ho had vystopoval a znovu na něj zaútočil.

TIP: Bolestivý jackpot: Mladého Australana kousl pavouk do penisu. Již podruhé!

Mladík, který absolvoval několik ošetření, je podle lékaře fyzicky v pořádku a s největší pravděpodobností se tak nejedná o útoky jedovatého hada. Události posledních týdnů ale Yashraje silně traumatizovaly. Hoch podle lékaře i rodinných příslušníků žije v neustálém strachu, kdy přijde další hadí útok.

Rodina se obrátila na „zaklínače hadů“ a absolvovala několik bohoslužebních rituálů ve snaze odvrátit plazí pozornost. Pomoci rodině ale nedokázal ani přivolaný lovec hadů, který měl nebezpečného plaza vypátrat a zneškodnit.  

  • Zdroj textu:

    India.com

  • Zdroj fotografií: Shutterstock

Reklama

Další články v sekci

Reklama

Reklama

Aktuální články

Dole snímek Arsia Mons, v horní části zhroucená část padesátimetrového lávového tunelu na úbočí Arsia Mons, zachycený kamerou HiRISE

Vesmír

Alexandr Veliký si získal oddanost vojáků svým kouzlem osobnosti.

Zajímavosti

Bitva u Stalingradu skončila německou potupnou porážkou a zajetím několika desítek tisíc mužů.

Válka

Červené a oranžové podzimní zbarvení nasvědčuje tomu, že v listech je obsaženo větší množství antokyanů.

Příroda

Událost, známá jako železniční neštěstí v Montparnassu, se objevila i v trikové scéně Scorseseova filmu Hugo a jeho velký objev či na obalu jednoho alba hardrockové skupiny Mr. Big.

Historie

O transport amerických speciálů na Takur Ghar se staraly vrtulníky MH-47E Chinook.

Válka

Nové časopisy Extra Publishing

RSSInzerceO serveru (Redakce)Partnerské weby
© Extra Publishing, s. r. o. 2007–2011. ISSN 1804-9907