Dívka váží 310 kilogramů: Za to, jak vypadám, mohou moji rodiče!

07.03.2017 - Zuzana Rychlá„Jídlo mi bylo jedinou útěchou,“ říká dnes 23letá Nicole Lewisová vážící přes 310 kilogramů. Rodiče Nicol byli narkomani, otec se živil jako řidič kamionu a bral kokain. Později jej naučil brát i Nicolinu matku. „Vzpomínám si, že už od mala se na mě rodiče často zlobili. Většinou jsem vůbec nevěděla proč. Útěchu jsem hledala nejčastěji v jídle,“ říká Nicole.

Místo koupelny, zahradní hadice

Nedostatek pohybu a neustálé přejídání se pochopitelně na dívce podepsalo. Ve 14 letech Nicole vážila více než 90 kilogramů, od dva roky později to již byl dvojnásobek. Dnes váží tato matka dvou batolat přes 310 kilogramů.

Když už se mladá dívka nevešla do koupelny a sprchovat ji musel její přítel zahradní hadicí, rozhodla se, že se svou váhou něco udělá. V Houstonu vyhledala doktora Younan Nowzaradana a společně začali pracovat na úpravě dívčina životního stylu. 

Zpočátku to šlo velmi pomalu, během prvních dvou měsíců Nicole shodila jen necelých osm kilogramů. Aby se Nicole dostala do péče chirurgů musela ale přidat. Třetí měsíc proto shodila téměř 15 kilo. Dnes je Nicole po operaci žaludku a váží o 74 kilogramů méně než na začátku své strastiplné cesty. Cesta k vytoužené postavě bude ale ještě velmi dlouhá.

  • Zdroj textu

    people.com

  • Zdroj fotografií

    Profimedia


Další články v sekci