Duch v dětské postýlce: Strašidelný výjev vyděsil matku spícího batolete

29.01.2020 - Vilém Koubek

Matka, kontrolující své dítě prostřednictvím kamery, spatřila přímo v postýlce ducha. Strašidelný příběh nakonec vyřešilo až ranní slunce


Reklama

Technologie dětských „chůviček“ se často potýká s tmou v pokoji, a kvalita záznamu tudíž bývá nevalná. Snadno se pak stane, že některé tvary na obraze splynou, a rodič může nabýt třeba i dojmu, že vidí ducha. Na monitoru Elizabeth Maritzové se však neobjevila žádná podezřelá šmouha, nýbrž zřetelná dětská tvář.

TIP: Falešná spojení se záhrobím: 5 největších spiritistických podvodů

Opatrně se proto vydala k postýlce svého syna Lincolna, aby záhadu prověřila. Kromě spokojeně spícího syna ale v tmavém pokoji nic podezřelého nenašla. Strach jí ovšem zároveň nedovolil usnout, a tak celou noc bděla u obrazovky. Rozluštění duchařské záhady přineslo až ranní slunce. Ukázalo se totiž, že z matrace, na níž její dítko spalo, se odhrnulo prostěradlo – a manžel na něm zapomněl originální nálepku s batoletem od výrobce. Incident se tedy obešel bez vymítačů, avšak jeho následky pro manželství nejsou známy.

Reklama

Další články v sekci

Reklama

Reklama

Aktuální články

Státy většinou neposkytují příliš informací o zvláštních jednotkách

Válka

Praha v 19. století. V roce 1869 už měla 158 tisíc obyvatel, tedy asi dvakrát více než Brno.

Historie
Věda

Sonda Al Amal je 2,37 metru široká, na délku měří 2,9 metru a váží zhruba 1 500 kilogramů. Její základ tvoří trojice vědeckých přístrojů: multispektrální kameroa EXI (Emirates eXploration Imager), infračervený spektrograf EMIRS (Emirates Mars Infrared Spectrometer) a ultrafialový spektrograf EMUS (Emirates Mars Ultraviolet Spectrometer).

Vesmír

Enzymatická výbava trávicí soustavy zavíječe voskového (Galleria mellonella) umožňuje jeho housenkám trávení včelího vosku – po chemické stránce komplikované a těžko odbouratelné struktury.

Zajímavosti

Monumentální křesťanský chrám, v němž byli korunováni byzantští císařové, se změnil v mešitu po dobytí Konstantinopole (dnešního Istanbulu) osmanskými vojsky v roce 1453. Nyní patří k nejnavštěvovanějším památkám Turecka. 

Zajímavosti

Nové časopisy Extra Publishing

RSSInzerceO serveru (Redakce)Partnerské weby
© Extra Publishing, s. r. o. 2007–2011. ISSN 1804-9907