Duch v dětské postýlce: Strašidelný výjev vyděsil matku spícího batolete

29.01.2020 - Vilém Koubek

Matka, kontrolující své dítě prostřednictvím kamery, spatřila přímo v postýlce ducha. Strašidelný příběh nakonec vyřešilo až ranní slunce


Reklama

Technologie dětských „chůviček“ se často potýká s tmou v pokoji, a kvalita záznamu tudíž bývá nevalná. Snadno se pak stane, že některé tvary na obraze splynou, a rodič může nabýt třeba i dojmu, že vidí ducha. Na monitoru Elizabeth Maritzové se však neobjevila žádná podezřelá šmouha, nýbrž zřetelná dětská tvář.

TIP: Falešná spojení se záhrobím: 5 největších spiritistických podvodů

Opatrně se proto vydala k postýlce svého syna Lincolna, aby záhadu prověřila. Kromě spokojeně spícího syna ale v tmavém pokoji nic podezřelého nenašla. Strach jí ovšem zároveň nedovolil usnout, a tak celou noc bděla u obrazovky. Rozluštění duchařské záhady přineslo až ranní slunce. Ukázalo se totiž, že z matrace, na níž její dítko spalo, se odhrnulo prostěradlo – a manžel na něm zapomněl originální nálepku s batoletem od výrobce. Incident se tedy obešel bez vymítačů, avšak jeho následky pro manželství nejsou známy.

Reklama

Další články v sekci

Reklama

Reklama

Aktuální články

Kvůli nádoru nemohou tasmánští čerti žrát, a brzy tak hynou hlady. Vědci ale nedávno zjistili, že u některých ďáblů již tělo na rakovinu reaguje tvorbou protilátek.

Zajímavosti
Věda

Podle dat sondy InSight se Mars se třese více než Měsíc a o něco méně než Země.

Vesmír

Takarkori, jihozápadní Libye

Věda

Řada vojáků odmítla bojovat za císaře pána a místo nejisté budoucnosti na frontě raději dezertovala.

Historie

Hnízda hýlů mexických (Haemorhous mexicanus) přivedla zoology k závěru, že nikotin je v dlouhodobém horizontu škodlivý i ptákům

Příroda

Nové časopisy Extra Publishing

RSSInzerceO serveru (Redakce)Partnerské weby
© Extra Publishing, s. r. o. 2007–2011. ISSN 1804-9907