Nevinná fotografie na sociální síti odhalila manželskou nevěru

01.12.2017 - Zuzana Rychlá

Fotografie zachycující nevinný výhled z okna odhalila manželskou nevěru


Reklama

Pro Julii Agranovičovou to byl den jako každý jiný. Když si na počítači procházela příspěvky na Instagramu, všimla si fotografie, která se nápadně podobala výhledu z okna její ložnice. Julia tudíž neváhala a prošmejdila účet neznámé ženy podrobněji. Ukázalo se, že výhled z okna není jediné, co mají obě ženy společné. Na dalších snímcích poznala i svého manžela.

Kompromitující snímky se Juliin manžel zprvu pokoušel vysvětlovat v duchu rad doktora Plzáka – snímek podle něj vznikl během večírku, který doma pořádal. Pod tlakem dalších „foto důkazů“ se ale nakonec k nevěře přiznal. Když se později ukázalo, že milenka se zálibou ve fotografování nebyla manželovou jedinou, požádala Julia o rozvod. „Napsalo mi mnoho žen, které jsou na tom podobně. Chci jim tímto dodat odvahu, aby udělaly správný krok,“ popisuje Julia důvody proč se se svým příběhem rozhodla svěřit médiím. 

Rada v podobných situacích je přitom prostá – buďte věrní. Pokud nejste, nefotografujte. Když už musíte fotografovat, nedávejte fotografie na internet. A pokud jste je přesto dali na internet, tak se nedivte.

  • Zdroj textu:

    Ren-TV

  • Zdroj fotografií: Shutterstock

Reklama

Další články v sekci

Reklama

Reklama

Aktuální články

Délka Vasova běhu (švédsky Vasaloppet) činí 90 kilometrů a pravidelně se ho účastní téměř 16 000 lyžařů.

Zajímavosti

Podle dřívějších teorií byl výbuch supervulkánu Toba natolik silný, že téměř způsobil vyhlazení nejen lidské rasy, ale i mnoha dalších živočišných druhů.

Věda

I dnes lze koupit výrobky ze želvoviny, ačkoliv je lov zvířat zakázaný pod pokutou 175 tisíc korun.

Zajímavosti

Podle posledního výzkumu odpovídá hmotnost naší Galaxie 1,5 bilionu sluncí. K uvedené hodnotě vědci dospěli pomocí měření rychlostí kulových hvězdokup, jež obíhají galaktické jádro.

Vesmír

Mravenci rodu Cephalotes si ve větvích stromů vždy najdou cestu a dávají přednost té, která má nejméně křižovatek

Příroda

Již v době objevu byly obří sochy na terasách poničené, moderní rekonstrukce je ukazuje v původním stavu.

Zajímavosti

Nové časopisy Extra Publishing

RSSInzerceO serveru (Redakce)Partnerské weby
© Extra Publishing, s. r. o. 2007–2011. ISSN 1804-9907