Novozélandská modelka je rekordmankou v pojídání kuřecích nugetů

24.02.2021 - Vilém Koubek

Novozélandská královna krásy se zapsala do Guinnessovy knihy rekordů díky pojídání kuřecích nugetů: Za minutu jich zhltla šestnáct


Reklama

V roce 2013 vybojovala Nela Zisserová titul Miss Earth New Zealand – soutěž se zaměřuje na propagaci ekologie prostřednictvím uvědomělých krásek. Na internetu však dívka proslula hlavně svými pokusy o překonání rekordů v rychlojezení: Při tom posledním, kterým si vysloužila zápis do Guinnessovy knihy, snědla během jediné minuty přesně 298 gramů kuřecích nugetů, tedy 16 kousků. Výkon natočila na video a sdílela jej na YouTube, kde se pro svých víc než 250 tisíc odběratelů věnuje šíleným stravovacím akcím naplno.

Reklama

Další články v sekci

Reklama

Reklama

Aktuální články

Fragonardovy écorchés jsou k vidění v pařížské veterinární škole v Maisons-Alfortmezi. Exponátům samozřejmě dominuje Jezdec Apokalypsy, zaujme ale i tančící trojice lidských plodů či z kůže stažený muž svírající v ruce po vzoru biblického Samsona oslí čelist. (foto: Alamy)

Historie

Saint-Lô na snímku z 18. července 1944. (foto: Shutterstock)

Zajímavosti

Ukrajinské poprvé

Katedrála sv. Sofie v Kyjevě

Chrám známý též jako katedrála Svaté moudrosti vznikl v 11. století na popud knížete Jaroslava Moudrého. Vzorem se mu údajně stala byzantská Hagia Sofia a vedle mší se tam odehrávaly i ceremoniální obřady: Knížata Kyjevské Rusi ve svatostánku například přijímala cizí delegace. Momentálně jde o jednu z nejznámějších památek Ukrajiny a také o první pamětihodnost země, jež se dostala na seznam UNESCO. (foto: Shutterstock)

Zajímavosti

Magické lesy na turistickém chodníku Arakawa, jenž vede ke stromu Jómon sugi.

Příroda

I prověřené léky mohou překvapit

Věda

Kvasar H1821+643

Vesmír

Nové časopisy Extra Publishing

RSSInzerceO serveru (Redakce)Partnerské weby
© Extra Publishing, s. r. o. 2007–2011. ISSN 1804-9907