Sladký nocleh snů: Víkendový pobyt v chatě postavené z čokolády

03.10.2018 - Zuzana Rychlá


Reklama

Známý francouzský mistr čokolády – Jean-Luc Decluzeau, jehož sladká dílka mohou obdivovat návštěvníci pařížského Muzea čokolády a nejrůznějších „čokoládových veletrhů“, vytvořil unikátní projekt – plně použitelnou chatu vyrobenou kompletně z čokolády.

Chata má 18 metrů čtverečních, je určena pro 4 osoby a na její stavbu padlo 1,5 tuny čokolády. První zájemci si nocleh ve sladkém domově vyzkoušeli v polovině září, druhý a podle všeho také poslední termín je naplánovaný na tento pátek 5. října. V ceně pobytu je nocleh pro 4 osoby doplněný ochutnávkou čokoládových výtvorů z dílny samotného mistra Decluzeaua.

Smutnit nemusí ani ti, na které se během rezervace nedostane. Na neděli 7. října je naplánovaný den otevřených dveří. Pokud tedy máte během víkendu cestu do Paříže a čokoláda je vaší sdrdeční záležitostí, nezapomeňte vyrazit do zahrad Cité de la Céramique v Sèvres, na okraji města.

  • Zdroj textu:

    Profimedia

  • Zdroj fotografií: Booking.com

Reklama

Další články v sekci

Reklama

Reklama

Aktuální články

Přestože USA vstoupily do války na jaře 1917, o rok později se jich ve Francii ještě nenacházelo mnoho

Válka

Rádiový zdroj 3C58 v Mléčné dráze by ve skutečnosti mohla být kvarková hvězda.

Vesmír

Rakev z doby bronzové se skrývala v hliněné mohyle až do roku 1921, kdy ji archeologové vykopali. Nahoře vizualizace, jak mohla dívka vypadat chvíli před tím, než se s ní její blízcí naposledy rozloučili.

Zajímavosti
Věda

Balkánská „Niagara“ – vodopády Kravica.

Příroda

Chvost komety se objevuje až v blízkosti Slunce.

Vesmír

Nové časopisy Extra Publishing

RSSInzerceO serveru (Redakce)Partnerské weby
© Extra Publishing, s. r. o. 2007–2011. ISSN 1804-9907