Sladký nocleh snů: Víkendový pobyt v chatě postavené z čokolády

03.10.2018 - Zuzana Rychlá


Reklama

Známý francouzský mistr čokolády – Jean-Luc Decluzeau, jehož sladká dílka mohou obdivovat návštěvníci pařížského Muzea čokolády a nejrůznějších „čokoládových veletrhů“, vytvořil unikátní projekt – plně použitelnou chatu vyrobenou kompletně z čokolády.

Chata má 18 metrů čtverečních, je určena pro 4 osoby a na její stavbu padlo 1,5 tuny čokolády. První zájemci si nocleh ve sladkém domově vyzkoušeli v polovině září, druhý a podle všeho také poslední termín je naplánovaný na tento pátek 5. října. V ceně pobytu je nocleh pro 4 osoby doplněný ochutnávkou čokoládových výtvorů z dílny samotného mistra Decluzeaua.

Smutnit nemusí ani ti, na které se během rezervace nedostane. Na neděli 7. října je naplánovaný den otevřených dveří. Pokud tedy máte během víkendu cestu do Paříže a čokoláda je vaší sdrdeční záležitostí, nezapomeňte vyrazit do zahrad Cité de la Céramique v Sèvres, na okraji města.

Reklama

  • Zdroj textu:

    Profimedia

  • Zdroj fotografií: Booking.comDalší články v sekci

Reklama

Reklama

Aktuální články

Samička morčáka velkého (Mergus merganser) s mládětem. (foto: Shutterstock)

Příroda

Jedním z nejmarkantnějších rozdílů mezi životem na vsi a ve městě je množství zeleně. Asi málokoho překvapí, že čím větší plocha vegetace člověk obklopuje, tím zdravější je jeho organismus, a to po stránce fyzické i psychické. (foto: Shutterstock)

Zajímavosti

Vizualizace mladé exoplanety HD 114082 B, obíhající svou mateřskou hvězdu jednou za 110 dnů. (ilustrace: NASA/JPL-Caltech, CC0)

Vesmír

Pruský král Fridrich II. byl největším protivníkem Marie Terezie po celou dobu její vlády. (foto: Wikimedia Commons, CC0)

Historie

Červená auta se podle britské studie společnosti Halfords stávají nejčastějším terčem útoků ptáků. (foto: Shutterstock)

Revue

Nové časopisy Extra Publishing

RSSInzerceO serveru (Redakce)Partnerské weby
© Extra Publishing, s. r. o. 2007–2011. ISSN 1804-9907