Společně a napůl: Originální cestovatelský fotoprojekt zamilovaného páru

25.01.2017 - Zuzana Rychlá

Becca Siegel a Dan Gold jsou zamilovaný páreček. Kromě toho jsou ale nadšenými fotografy. Jejich práce jim jen málokdy dovoluje užívat si společnosti toho druhého – svůj vztah na dálku se tak pokusili propojit prostřednictvím fotografií


Reklama

Zatímco Becca fotí v jihokorejském Soulu, Dan mačká spoušť fotoaparátu v New Yorku. Jindy je Becca v Barceloně a Dan fotí v portugalském Lisabonu. Výsledné fotografie pak spojují a představují je světu. „I když se může zdát, že spojování fotografií je snadné, je to mnohem těžší než samotné focení. Nejde jen tak splácnout dva snímky do jednoho. Oba jsme perfekcionisté a snažíme se o perfektní výsledek,“ odhaluje Becca zákulisí společného projektu.

„Doufám, že jednoho dne se já i Dan setkáme na jednom kontinentu a v jednom městě. Do té doby ale musíme využít náš čas k práci,“ dodává Becca Siegel. Alespoň na krátký čas se jim přání splní, v příštích týdnech mají prý oba naplánované setkání v kolumbijském Medellínu.

Reklama

  • Zdroj textu:

    PetaPixel

  • Zdroj fotografií: Becca Siegel, Dan Gold | instagram.com/halfhalftravel

Další články v sekci

Reklama

Reklama

Aktuální články

Královna měla pro Sarah Forbes Bonettu slabost – i ona se cítila v dětství osamělá a smutná.

Historie

Název dugong pochází z malajštiny, kde „duyung“ znamená „mořská dáma“. Vzhledově tato paralela dost vázne, ale je pravda, že v přítomnosti potápěčů se tito tvorové chovají velmi povzneseně.

Příroda

Nejdůležitějším plynem atmosféry je dusík – plyn špatně rozpustný v kapalinách, který v lidském těle v podobě bublinek dokáže napáchat rozsáhlé škody. 

Zajímavosti

Rekonstrukce vikingské osady v L'Anse aux Meadows.

Věda
Vesmír

Inspektor Izraelského památkového úřadu s objeveným mečem.

Věda

Nové časopisy Extra Publishing

RSSInzerceO serveru (Redakce)Partnerské weby
© Extra Publishing, s. r. o. 2007–2011. ISSN 1804-9907