Vzrušení při mytí rukou? Japonec vyrobil „svlékací“ mýdlo

30.03.2020 - Zuzana Rychlá


Reklama

V časech pandemie koronaviru je časté a důsledné mytí rukou doporučováno jako jeden z nejefektivnějších nástrojů v ochraně před viry. Ani ta sebelepší doporučení ale ne vždy padají na úrodnou půdu. Japonec vystupující na sociálních sítích jako @harakoatom proto přišel se zajímavým nápadem – propojil mytí rukou a postavičky z populární anime hry Arknights

Vše navíc pojal jako originální hru – svůdné hrdinky zalil do mýdla, přičemž jejich „nejcitlivější“ partie jsou důmyslně zastřeny. Hraní v tomto případě představuje používání mýdla – tedy především mytí rukou.

Odměnou „hráčům“ je pak postupné odkrývání těla jejich hrdinek. Existují pochopitelně i rychlejší cesty, jak se k cíli dostat, jak vám ale potvrdí pravověrní hráči – cheateři (podvodníci) nikoho nebaví. Na pohled poněkud bizarní nápad sklidil nečekaný úspěch – všechna vyrobená mýdla se totiž podařilo vyprodat během několika dnů.

Reklama

  • Zdroj textu:

    SoraNews24

  • Zdroj fotografií: Arknights, Twitter (@harakoatom)

Další články v sekci

Reklama

Reklama

Aktuální články

Dospělá samice skákavky pruhované (Salticus scenicus) z čeledi skákavkovití (Salticidae). (foto: Wikimedia Commons, Kaldari, CC0 1.0)

Věda

Kanadští kulometčíci během bitvy u Vimy, někteří důstojníci je trestali například jen za bláto na kalhotách. (foto: Wikimedia Commons, Library and Archives Canada, CC0)

Válka

Půlmetrový meteorit CNEOS 2014-01-08 je podle vědců nejstarším známým mezihvězdným návštěvníkem. V roce 2017 astronomové zaznamenali průlet objektu 'Oumuamua a o dva roky později průlet mezihvězdné komety 2I/Borisov

Vesmír
Revue
Zajímavosti

Lýdský král Kroisos ukazuje své pohádkové bohatství, autor Gaspar van den Hoecke (kolem 1630) (ilustrace: Wikimedia Commons, Národní muzeum ve Varšavě, CC0)

Historie

Nové časopisy Extra Publishing

RSSInzerceO serveru (Redakce)Partnerské weby
© Extra Publishing, s. r. o. 2007–2011. ISSN 1804-9907