Vzrušení při mytí rukou? Japonec vyrobil „svlékací“ mýdlo

30.03.2020 - Zuzana Rychlá


Reklama

V časech pandemie koronaviru je časté a důsledné mytí rukou doporučováno jako jeden z nejefektivnějších nástrojů v ochraně před viry. Ani ta sebelepší doporučení ale ne vždy padají na úrodnou půdu. Japonec vystupující na sociálních sítích jako @harakoatom proto přišel se zajímavým nápadem – propojil mytí rukou a postavičky z populární anime hry Arknights

Vše navíc pojal jako originální hru – svůdné hrdinky zalil do mýdla, přičemž jejich „nejcitlivější“ partie jsou důmyslně zastřeny. Hraní v tomto případě představuje používání mýdla – tedy především mytí rukou.

Odměnou „hráčům“ je pak postupné odkrývání těla jejich hrdinek. Existují pochopitelně i rychlejší cesty, jak se k cíli dostat, jak vám ale potvrdí pravověrní hráči – cheateři (podvodníci) nikoho nebaví. Na pohled poněkud bizarní nápad sklidil nečekaný úspěch – všechna vyrobená mýdla se totiž podařilo vyprodat během několika dnů.

Reklama

  • Zdroj textu:

    SoraNews24

  • Zdroj fotografií: Arknights, Twitter (@harakoatom)

Další články v sekci

Reklama

Reklama

Aktuální články

Věda
Vesmír

Udržování podmořských ropovodů s využitím lidské síly stojí víc než dva miliony korun za jediný den. V blízké budoucnosti by je však mohly značně urychlit a zlevnit autonomní drony.

Zajímavosti

Finští vojáci přeházejí sovětskou hranici poblíž Tohmajärvi v létě 1941. Helsinky deklarovali svoji účast ve válce jako obrannou.

Válka

Jednáte pomalu!

freska Ježíše
kde: Španělsko | kdy: 2012

Freska Ecce homo, kterou v kostelíku nedaleko španělské Zaragozy před více než sto lety vytvořil Elías García Martínez, postupně „opadávala“ vinou vlhkosti. Ministerstvo kultury ji sice hodlalo nechat zrestaurovat, ale v porovnání s tamní důchodkyní Cecilií Giménezovou jednalo příliš pomalu: Vitální osmdesátnice vzala dílo do vlastních rukou a pohřbila historickou malbu pod nánosy nové barvy. Výsledek jejího snažení připomíná mazanici malého dítěte, které si hraje s pastelkami. Památku sice původně čekala oprava, ale z poničeného Ježíše se stala internetová senzace a do města kvůli němu proudí davy turistů – takže zatím zůstává ve zbídačeném stavu.

Revue
Historie

Nové časopisy Extra Publishing

RSSInzerceO serveru (Redakce)Partnerské weby
© Extra Publishing, s. r. o. 2007–2011. ISSN 1804-9907