Vzrušení při mytí rukou? Japonec vyrobil „svlékací“ mýdlo

30.03.2020 - Zuzana Rychlá


Reklama

V časech pandemie koronaviru je časté a důsledné mytí rukou doporučováno jako jeden z nejefektivnějších nástrojů v ochraně před viry. Ani ta sebelepší doporučení ale ne vždy padají na úrodnou půdu. Japonec vystupující na sociálních sítích jako @harakoatom proto přišel se zajímavým nápadem – propojil mytí rukou a postavičky z populární anime hry Arknights

Vše navíc pojal jako originální hru – svůdné hrdinky zalil do mýdla, přičemž jejich „nejcitlivější“ partie jsou důmyslně zastřeny. Hraní v tomto případě představuje používání mýdla – tedy především mytí rukou.

Odměnou „hráčům“ je pak postupné odkrývání těla jejich hrdinek. Existují pochopitelně i rychlejší cesty, jak se k cíli dostat, jak vám ale potvrdí pravověrní hráči – cheateři (podvodníci) nikoho nebaví. Na pohled poněkud bizarní nápad sklidil nečekaný úspěch – všechna vyrobená mýdla se totiž podařilo vyprodat během několika dnů.

Reklama

  • Zdroj textu:

    SoraNews24

  • Zdroj fotografií: Arknights, Twitter (@harakoatom)

Další články v sekci

Reklama

Reklama

Aktuální články

Apollo 1: Požár v kabině

kdy: 27. ledna 1967 |  počet obětí: 3 

Mezi zmíněných osmnáct ztracených životů nepočítáme oběti havárie Apolla 1, zničeného během pozemních příprav. Jednalo se o nácvik předstartovních operací, včetně prověrky nouzového opuštění kabiny: 27. ledna 1967 se posádka chystala v lodi usazené na vrcholu Saturnu IB, vztyčeného na rampě. V důsledku závady na kabeláži však ve velitelské kabině vypukl požár a v atmosféře z čistého kyslíku se rychle šířil. Uvnitř uhořeli tři astronauti – Virgil Grissom, Edward White a Roger Chaffee. Pro další lety byly veškeré hořlavé materiály nahrazeny a změnil se systém otevírání vstupního průlezu. (foto: Wikimedia Commons, Kipp Teague 1 + 2, CC0)

Vesmír

Podle majitele Martina pokrývají stěny a strop hospůdky McGuire's Irish Pub bankovky v hodnotě okolo dvou milionů dolarů.

Revue

Sovětská pěchota v útoku. Operace Bagration přinesla Rudé armádě obrovské územní zisky.

Válka

Farmáři i tovaryši žádali vyšší mzdy. Vrchnost však reagovala represí a omezením platů.

Historie
Zajímavosti

Na tento jediný neuron se ve skutečnosti napojuje asi 4 tisíce nervových vláken

Věda

Nové časopisy Extra Publishing

RSSInzerceO serveru (Redakce)Partnerské weby
© Extra Publishing, s. r. o. 2007–2011. ISSN 1804-9907