100+1 zahraniční zajímavost a další časopisy elektronicky do mobilu, tabletu i počítače

18.03.2020 - Petr Broža

Nemůžete si dojít do trafiky pro svůj oblíbený časopis? Pak si můžete přečíst jakýkoliv časopis naší produkce elektronicky ve svém zařízení nebo na počítači. Bonus: archiv magazínu 100+1 zahraniční zajímavost od roku 2018 zdarma!


Reklama

Vyadavatelství Extra Publishing nabízí kromě notoricky známého magazínu 100+1 zahraniční zajímavost, který vychází již od roku 1964, také řadu dalších časopisů, ať už o vědě, přírodě, historii či dějinách válek. Všechny si můžete kromě klasického papíru číst i ve svém mobilu, tabletu nebo na počítači, a to hned v několika elektronických trafikách:

Stačí si stáhnout patřičnou aplikaci do mobilu nebo tabletu, případně přejít na web a tam si konkrétní časopis nebo předplatné zakoupit. Aby se vám lépe hledalo, zde je přehled našich časopisů, které si můžete v této těžké době v klidu doma číst: 

Přehled aktuálních vydání všech našich časopisů a speciálů najdete na našem webu Extra Publishing.

A na závěr bonus pro všechny: v našem Kiosku bude brzy k dispozici celý archiv časopisu 100+1 a Časostroj od roku 2018 zdarma!

  • Zdroj textu:
  • Zdroj fotografií:

Reklama

Další články v sekci

Reklama

Reklama

Aktuální články

Bílý slon je absolutní a finančně velmi nákladnou přítěží, kterou ale nemůžete nepřijmout

Historie
Válka

Dineobellator žil ve světě těsně před dopadem osudového meteoritu.

Věda

Slayton během výcviku na trenažéru v Houstonu - lékaři mu diagnostikovali vzácnou srdeční vadu. Ani je však nenapadlo ho vyřadit z přípravy ke kosmickým letům.

Vesmír

Historie Leptis Magna byla krátká, avšak oslňující. Město vzniklo v 7. století př. n. l. coby obchodní přístav Féničanů a dlouho tvořilo součást Kartága. 

Cestování

V minulosti byly zaznamenány i případy, kdy matka dokázala zachránit svému dítěti život právě díky onomu nedefinovatelnému pocitu, který jí našeptával, že se dítě ocitlo v ohrožení. 

Zajímavosti

Nové časopisy Extra Publishing

RSSInzerceO serveru (Redakce)Partnerské weby
© Extra Publishing, s. r. o. 2007–2011. ISSN 1804-9907