100+1 zahraniční zajímavost a další časopisy elektronicky do mobilu, tabletu i počítače

18.03.2020 - Petr Broža

Nemůžete si dojít do trafiky pro svůj oblíbený časopis? Pak si můžete přečíst jakýkoliv časopis naší produkce elektronicky ve svém zařízení nebo na počítači. Bonus: archiv magazínu 100+1 zahraniční zajímavost od roku 2018 zdarma!


Reklama

Vyadavatelství Extra Publishing nabízí kromě notoricky známého magazínu 100+1 zahraniční zajímavost, který vychází již od roku 1964, také řadu dalších časopisů, ať už o vědě, přírodě, historii či dějinách válek. Všechny si můžete kromě klasického papíru číst i ve svém mobilu, tabletu nebo na počítači, a to hned v několika elektronických trafikách:

Stačí si stáhnout patřičnou aplikaci do mobilu nebo tabletu, případně přejít na web a tam si konkrétní časopis nebo předplatné zakoupit. Aby se vám lépe hledalo, zde je přehled našich časopisů, které si můžete v této těžké době v klidu doma číst: 

Přehled aktuálních vydání všech našich časopisů a speciálů najdete na našem webu Extra Publishing.

A na závěr bonus pro všechny: v našem Kiosku bude brzy k dispozici celý archiv časopisu 100+1 a Časostroj od roku 2018 zdarma!

Reklama

  • Zdroj textu:
  • Zdroj fotografií:

Další články v sekci

Reklama

Reklama

Aktuální články

Replika stroje Fokker Eindecker, kterého se dohodoví piloti až do jara 1916 velmi obávali. (foto: Shutterstock)

Válka

Mezi nejnebezpečnější příměsi zemního plynu patří karcinogenní benzen. Jeho přítomnost vědci zaznamenali v 95 % vzorků. (foto: Unsplash, KWON JUNHOCC0)

Věda

Chcete-li objekty popsané v článku spatřit s jistotou, najděte si k pozorování místo co nejméně zatížené světelným znečištěním. (foto: PixabayCC0)

Vesmír

Dospělý strdimil karmínovoprsý (Aethopyga siparaja) dorůstá velikosti kolem 10 cm. (foto: Shutterstock)

Příroda

Traduje se, že se Tycho de Brahe nechtěl vzdálit od pozorování zatmění Slunce a zemřel na protržený močový měchýř. (foto: Wikimedia Commons, Eduard EnderCC0)

Historie

Ze 144 sekvenovaných vzorků jich 45 – zhruba třetina – obsahovala žraločí DNA. Nejčastěji identifikovanými druhy byli žralok modrý, žralok hedvábný a žralok bělocípý. (foto: Shutterstock)

Zajímavosti

Nové časopisy Extra Publishing

RSSInzerceO serveru (Redakce)Partnerské weby
© Extra Publishing, s. r. o. 2007–2011. ISSN 1804-9907