Boty s vyměnitelným podpatkem: Jak to, že to ještě nikoho nenapadlo?

14.12.2016 - Redakce Revue 100+1

Odjistit, vytáhnout, vyměnit a zacvaknout. To není manuál ke střelné zbrani, ale popis výměny podpatků dámských bot


Reklama

Ženy a boty patří nerozlučně k sobě. Pro některé je elegantní obuv jen potřebným doplňkem, pro mnohé další nepostradatelnou výbavou, nad jejímž výběrem tráví hodiny času. Jaké ale zvolit? Pohodlné nebo elegantní jehly? Elegantní řešení problému přináší německá firma Mime et Moi, která přišla a kolekcí dámských bot s vyměnitelnými podpatky.

Výměna podpatku je (alespoň podle videa) mimořádně jednoduchá – odjistit, vytáhnout, vyměnit a zacvaknout. Ke každému páru bot firma dodává hned pět rozdílných podpatků odstupňovaných podle tvaru a výšky. Náhradní stačí přibalit do kabelky a tradá… můžete vyrazit.

Reklama

  • Zdroj textu:

    mimemoi.com, boredpanda.com

  • Zdroj fotografií: Mime et Moi

Další články v sekci

Reklama

Reklama

Aktuální články

„George Low byl dobrý ve všem. Měl hodnotu deseti mužů.“ Těmito slovy vzpomínal na svého kolegu (na snímku) další legendární manažer Apolla Robert Gilruth. (foto: NASA, CC0)

Vesmír

Mrtvolu Angela Solimana nechali údajně na pokyn císaře Františka II. stáhnout z kůže, vycpat a vystavit. (foto: Wikimedia Commons, Gottfried Haid, CC0)

Historie

Tradice spojená s vařením boršče je podle UNSCO natolik ohrožená současným konfliktem na Ukrajině, že si zasluhuje zvláštní ochranu. (foto: Pixabay, ArtemisCC0)

Zajímavosti

Tartarocyoni s mršinou kytovce. (ilustrace: Denny Navarra, CC BY 4.0)

Věda

Explodující USS Lexington a v pozadí USS Yorktown (CV-5) a USS Hammann (DD-412). (foto: Wikimedia Commons, U.S. Navy, CC0)

Válka

V křesťanské společnosti se konzumace masa rozšířila ve 4. století. Značná část raných křesťanů pravděpodobně byla vegetariány.

Zajímavosti

Nové časopisy Extra Publishing

RSSInzerceO serveru (Redakce)Partnerské weby
© Extra Publishing, s. r. o. 2007–2011. ISSN 1804-9907