Buďte hodní, nebo si pro vás přijde klaun!

08.09.2016 - Zuzana Rychlá

Jestliže žijete na Floridě, můžete své děti vychovávat domluvami či občasným pohlavkem, a pokud už si s nimi opravdu nebudete vědět rady, srovná je strašlivý klaun Vráska


Reklama

Jmenuje se Wrinkles („wrinkle“ znamená „vráska“) a pod jeho maskou s černými otvory místo očí se skrývá 65letý válečný veterán, který se na stará kolena rozhodl vydělat trochu peněz a ještě si při tom pořádně užít. Pokud potřebujete strašáka na své ratolesti nebo třeba chcete vyděsit kolegu v práci, jednoduše zavoláte, pošlete na účet peníze – a vaše oběť bude mít do konce života noční můry. Floridské matky si však klauna pochvalují: Prý stačí zlobivému dítěti pohrozit návratem přízraku a na dlouhou dobu je klid. 

Reklama

  • Zdroj textu:
  • Zdroj fotografií: ProfimediaDalší články v sekci

Reklama

Reklama

Aktuální články

Nezamhouřit oka

Shattered | rok: 2014 | počet sezon: 1

V reality show Shattered se deset účastníků nechalo zavřít v domě plném skrytých kamer a měli za úkol vydržet týden bez spánku. Denně přitom podstupovali testy, aby se určilo, na koho dlouhodobá bdělost dopadá nejhůř. Tito jedinci se pak utkávali v různých výzvách a nejslabší museli dům opustit. Na vítěze čekalo v přepočtu 4,1 milionu korun, suma se však snižovala pokaždé, když někdo ze soutěžících zavřel oči na déle než deset sekund. Zatímco někteří usnuli, jiní prodělávali halucinace či dramatické změny chování. Farah Clareová nakonec zůstala vzhůru celých 178 hodin a odnesla si čtyři miliony korun. (foto: Unsplash, Alexandra Gorn, CC0)

Revue

Northrop Grumman B-2 Spirit – vývoj tohoto víceúčelového strategického bombardéru probíhal v maximálním utajení. (foto: Shutterstock)

Válka
Zajímavosti

Lidé se superneurony mají paměť jako mladíci. (foto: Shutterstock)

Věda

Poprava císaře Maxmiliána, vedle něho generál Miramón (po císařově levé ruce) a Mejía. Obraz fracouzského malíře Edouarda Maneta. (foto: Wikimedia Commons, CC0)

Historie

Následky kolize DART s planetkou Dimorphos zachycené dalekohledem SOAR. Za planetkou se táhne ohon, který je podle vědců dlouhý více než 10 000 kilometrů. (CTIO/NOIRLab/SOAR/NSF/AURA, T. Kareta, M. KnightCC BY-SA 4.0)

Vesmír

Nové časopisy Extra Publishing

RSSInzerceO serveru (Redakce)Partnerské weby
© Extra Publishing, s. r. o. 2007–2011. ISSN 1804-9907