Buďte hodní, nebo si pro vás přijde klaun!

08.09.2016 - Zuzana Rychlá

Jestliže žijete na Floridě, můžete své děti vychovávat domluvami či občasným pohlavkem, a pokud už si s nimi opravdu nebudete vědět rady, srovná je strašlivý klaun Vráska


Reklama

Jmenuje se Wrinkles („wrinkle“ znamená „vráska“) a pod jeho maskou s černými otvory místo očí se skrývá 65letý válečný veterán, který se na stará kolena rozhodl vydělat trochu peněz a ještě si při tom pořádně užít. Pokud potřebujete strašáka na své ratolesti nebo třeba chcete vyděsit kolegu v práci, jednoduše zavoláte, pošlete na účet peníze – a vaše oběť bude mít do konce života noční můry. Floridské matky si však klauna pochvalují: Prý stačí zlobivému dítěti pohrozit návratem přízraku a na dlouhou dobu je klid. 

Reklama

  • Zdroj textu:
  • Zdroj fotografií: Profimedia

Další články v sekci

Reklama

Reklama

Aktuální články

Apollo 1: Požár v kabině

kdy: 27. ledna 1967 |  počet obětí: 3 

Mezi zmíněných osmnáct ztracených životů nepočítáme oběti havárie Apolla 1, zničeného během pozemních příprav. Jednalo se o nácvik předstartovních operací, včetně prověrky nouzového opuštění kabiny: 27. ledna 1967 se posádka chystala v lodi usazené na vrcholu Saturnu IB, vztyčeného na rampě. V důsledku závady na kabeláži však ve velitelské kabině vypukl požár a v atmosféře z čistého kyslíku se rychle šířil. Uvnitř uhořeli tři astronauti – Virgil Grissom, Edward White a Roger Chaffee. Pro další lety byly veškeré hořlavé materiály nahrazeny a změnil se systém otevírání vstupního průlezu. (foto: Wikimedia Commons, Kipp Teague 1 + 2, CC0)

Vesmír

Podle majitele Martina pokrývají stěny a strop hospůdky McGuire's Irish Pub bankovky v hodnotě okolo dvou milionů dolarů.

Revue

Sovětská pěchota v útoku. Operace Bagration přinesla Rudé armádě obrovské územní zisky.

Válka

Farmáři i tovaryši žádali vyšší mzdy. Vrchnost však reagovala represí a omezením platů.

Historie
Zajímavosti

Na tento jediný neuron se ve skutečnosti napojuje asi 4 tisíce nervových vláken

Věda

Nové časopisy Extra Publishing

RSSInzerceO serveru (Redakce)Partnerské weby
© Extra Publishing, s. r. o. 2007–2011. ISSN 1804-9907