Chcete mě? Ošklivka Jubilee chtěla být stejně krásná jako ostatní huskyové

15.03.2020 - Vilém Koubek

Ne všichni sibiřští huskyové představují majestátní a vznešená zvířata. Tu a tam se objeví pes, který je „jiný“ – a takoví to pak v útulcích nemají jednoduché...


Reklama

Fence Jubilee byly dva roky, když ji do útulku Husky House v New Jersey odložil komerční chovatel s tím, že tak podivného psa jednoduše nedokáže prodat. Nešťastné zvíře se totiž narodilo s oční vadou, která mu sice nebrání v plnohodnotném životě, ale kvůli níž vypadá jako „špatně vycpané“.

TIP: „Carlosi, budeš tatínek,“ vzkázala Mexičanka muži přes billboard

V útulku strávila Jubilee další dva roky, a když o ni žádný potenciální páníček neprojevil zájem, rozhodli se pracovníci stanice využít sociální sítě: Fotografie zveřejněné na Facebooku – spolu se vzkazem „od fenky“, že by chtěla být stejně krásná jako ostatní huskyové – vzaly internet doslova útokem. A nový majitel se našel během pouhého týdne. 

  • Zdroj textu:

    Profimedia

  • Zdroj fotografií: Profimedia

Reklama

Další články v sekci

Reklama

Reklama

Aktuální články

Bílý slon je absolutní a finančně velmi nákladnou přítěží, kterou ale nemůžete nepřijmout

Historie
Válka

Dineobellator žil ve světě těsně před dopadem osudového meteoritu.

Věda

Slayton během výcviku na trenažéru v Houstonu - lékaři mu diagnostikovali vzácnou srdeční vadu. Ani je však nenapadlo ho vyřadit z přípravy ke kosmickým letům.

Vesmír

Historie Leptis Magna byla krátká, avšak oslňující. Město vzniklo v 7. století př. n. l. coby obchodní přístav Féničanů a dlouho tvořilo součást Kartága. 

Cestování

V minulosti byly zaznamenány i případy, kdy matka dokázala zachránit svému dítěti život právě díky onomu nedefinovatelnému pocitu, který jí našeptával, že se dítě ocitlo v ohrožení. 

Zajímavosti

Nové časopisy Extra Publishing

RSSInzerceO serveru (Redakce)Partnerské weby
© Extra Publishing, s. r. o. 2007–2011. ISSN 1804-9907