Čokoládová pozvánka na premiéru Vraždy v Orient expresu

04.11.2017 - Zuzana Rychlá

Česká premiéra nového filmu Kennetha Branagha Vražda v Orient expresu je naplánována na příští týden, anglická metropole ji ale už má za sebou.


Reklama

U příležitosti představení nového filmu natočeného na motivy kultovní detektivky Agathy Christie, připravila čokoládovna Godiva dárek, v podobě třímetrové repliky slavného vlaku.

TIP: Pro ženy, které mají své dny: Čokoláda s antimenstruační recepturou

Materiálem pro výrobu slavného Orient expresu byla pochopitelně čokoláda a ne jen tak obyčejná – Godiva je celosvětově známá pro své výrobky z té nejjemnější belgické čokolády. Na výrobu přes tři metry dlouhého vlaku padlo plných 60 kilogramů prémiové hořké a mléčné pochoutky. Výroba čokoládového vlaku zabrala téměř 350 hodin.

Reklama

  • Zdroj textu:

    Profimedia, godivachocolates.eu

  • Zdroj fotografií: Profimedia

Další články v sekci

Reklama

Reklama

Aktuální články

Na každou nově přivezenou várku odpadu se okamžitě vrhají sběrači, kteří doufají, že budou mít ten den štěstí a najdou něco zajímavého. (foto: David Těšínský ©)

Zajímavosti
Historie

Eskortní torpédoborec USS Samuel B. Roberts (DE-413). (foto: Wikimedia Commons, U.S. NavyCC0)

Věda

Exploze hvězdy v souhvězdí Býka, zachycená čínskými hvězdáři v roce 1054, je zřejmě nejznámější pozorovanou supernovou. V době výbuchu byla šestkrát jasnější než Venuše a na denní obloze zářila třiadvaceti dní. (foto: NASA, ESA, Hubble, J. Hester, A. Loll (ASU)CC BY 4.0)

Vesmír

Křik Ashley Peldonové zazní například ve filmech Paranormal Activity, Free Guy nebo třeba Vřískot. (ilustrační foto: Unsplash, Hannah PopowskiCC0)

Revue

Meandry řeky Uvac připomínají bludiště a v některých místech se zatáčejí až o 270 stupňů.

Příroda

Nové časopisy Extra Publishing

RSSInzerceO serveru (Redakce)Partnerské weby
© Extra Publishing, s. r. o. 2007–2011. ISSN 1804-9907