Dvanáctiletý tatér z Panamy: Míč a počítačové hry vyměnil za tetovací strojek

07.08.2017 - Zuzana Rychlá

Kluci jeho věku obvykle sportují, nebo sedí u počítačů a paří hry. Dvanáctiletý Ezrah Dormon z Panama City svůj volný čas tráví s tetovacím strojkem v ruce


Reklama

Tatérská kariéra Ezraha Dormona odstartovala během jednoho večírku organizovaného Ali Garciou, majitelem tetovacího salonu v Panama City. Když mladík sledoval tatéra, který právě zkrášloval jeho matku, prohlásil: „Wau, tohle bych si chtěl někdy vyzkoušet!“ 

„Tak si to vyzkoušej,“ řekl překvapenému chlapci zkušený tatér a nechal ho vyplnit část obrázku inkoustem. 

Mladý Ezrah, který se od mala zajímal o umění a kresbu, tetování okamžitě propadl a stal se pravidelným hostem Aliho salonu. Nejčastěji ho zde zastihnete s tetovacím strojkem v jedné ruce a grapefruitem v druhé, jak si zkouší nové postupy. Na svém kontě má ale i opravdová tetování.

„Úplně poprvé jsem byl opravdu hodně nervózní,“ popisuje Ezrah svůj nevšední zážitek.

TIP: Výzdoba nejpotetovanějšího člověka na světě zabrala 1 150 hodin

Rodiče i zákazníci jsou ale malým tatérem nadšení a povzbuzují ho v jeho úsilí. „Je cílevědomý a rychle se zlepšuje,“ chválí svého svěřence Ali. Pokud zákazníci souhlasí, pomáhá Ezrah zkušenějším tatérům, pochlubit se už ale může i dvacítkou svých vlastních výtvorů.

Reklama

  • Zdroj textu:

    allure.com, fatherly.com

  • Zdroj fotografií: Tomas Cortes

Další články v sekci

Reklama

Reklama

Aktuální články

„George Low byl dobrý ve všem. Měl hodnotu deseti mužů.“ Těmito slovy vzpomínal na svého kolegu (na snímku) další legendární manažer Apolla Robert Gilruth. (foto: NASA, CC0)

Vesmír

Mrtvolu Angela Solimana nechali údajně na pokyn císaře Františka II. stáhnout z kůže, vycpat a vystavit. (foto: Wikimedia Commons, Gottfried Haid, CC0)

Historie

Tradice spojená s vařením boršče je podle UNSCO natolik ohrožená současným konfliktem na Ukrajině, že si zasluhuje zvláštní ochranu. (foto: Pixabay, ArtemisCC0)

Zajímavosti

Tartarocyoni s mršinou kytovce. (ilustrace: Denny Navarra, CC BY 4.0)

Věda

Explodující USS Lexington a v pozadí USS Yorktown (CV-5) a USS Hammann (DD-412). (foto: Wikimedia Commons, U.S. Navy, CC0)

Válka

V křesťanské společnosti se konzumace masa rozšířila ve 4. století. Značná část raných křesťanů pravděpodobně byla vegetariány.

Zajímavosti

Nové časopisy Extra Publishing

RSSInzerceO serveru (Redakce)Partnerské weby
© Extra Publishing, s. r. o. 2007–2011. ISSN 1804-9907