Dvanáctiletý tatér z Panamy: Míč a počítačové hry vyměnil za tetovací strojek

07.08.2017 - Zuzana Rychlá

Kluci jeho věku obvykle sportují, nebo sedí u počítačů a paří hry. Dvanáctiletý Ezrah Dormon z Panama City svůj volný čas tráví s tetovacím strojkem v ruce


Reklama

Tatérská kariéra Ezraha Dormona odstartovala během jednoho večírku organizovaného Ali Garciou, majitelem tetovacího salonu v Panama City. Když mladík sledoval tatéra, který právě zkrášloval jeho matku, prohlásil: „Wau, tohle bych si chtěl někdy vyzkoušet!“ 

„Tak si to vyzkoušej,“ řekl překvapenému chlapci zkušený tatér a nechal ho vyplnit část obrázku inkoustem. 

Mladý Ezrah, který se od mala zajímal o umění a kresbu, tetování okamžitě propadl a stal se pravidelným hostem Aliho salonu. Nejčastěji ho zde zastihnete s tetovacím strojkem v jedné ruce a grapefruitem v druhé, jak si zkouší nové postupy. Na svém kontě má ale i opravdová tetování.

„Úplně poprvé jsem byl opravdu hodně nervózní,“ popisuje Ezrah svůj nevšední zážitek.

TIP: Výzdoba nejpotetovanějšího člověka na světě zabrala 1 150 hodin

Rodiče i zákazníci jsou ale malým tatérem nadšení a povzbuzují ho v jeho úsilí. „Je cílevědomý a rychle se zlepšuje,“ chválí svého svěřence Ali. Pokud zákazníci souhlasí, pomáhá Ezrah zkušenějším tatérům, pochlubit se už ale může i dvacítkou svých vlastních výtvorů.

Reklama

  • Zdroj textu:

    allure.com, fatherly.com

  • Zdroj fotografií: Tomas Cortes

Další články v sekci

Reklama

Reklama

Aktuální články

Sovětští vojáci během „bitvy o předměstí“ ve městě Puškin v lednu 1944. Od září 1941 bylo toto město ležící pouhých 25 kilometrů od centra Leningradu okupováno německými vojáky.

Válka
Zajímavosti

Jeden miligram jedu pralesničky strašné (Phyllobates terribilis) by stačil k usmrcení 10 000 myší, 10 až 20 lidí, nebo dvou samců slona afrického.

Věda

„Kosmický ohňostroj“, i tak by se dal nazvat rozpad raketového stupně z nosiče CZ-3B. (foto: © Steve Cullen Photography)

Vesmír

Milan Obrenović II. (1819–1839)

26 dnů srbským králem

Princ Milan Obrenović byl srbským knížetem a coby nejstarší syn v rodu měl garantováno dědictví koruny. Jenže když na konci června roku 1839 srbský král (a jeho otec) Miloš Obrenović abdikuje, prodělává princ těžký zápal plic. Blouzní v horečkách a trpí zimnicí, vůbec netuší, co se kolem něj děje. Nepostřehne ani to, že už je vlastně panovníkem. Po šestadvaceti dnech od svého čestného jmenování umírá, aniž by podepsal jediný dokument nebo list. (foto: Wikimedia Commons, CC0)

Historie
Zajímavosti

Nové časopisy Extra Publishing

RSSInzerceO serveru (Redakce)Partnerské weby
© Extra Publishing, s. r. o. 2007–2011. ISSN 1804-9907