Reklama


Firemní akce ve větrném tunelu Hurricane Factory

06.09.2017 - Komerční prezentace

Chcete vytrhnout své zaměstnance, kolegy, klienty či obchodní partnery z každodenního stereotypu a pravidel běžného života? Přiveďte je do víru hurikánu! Létání ve větrném tunelu Hurricane Factory je neopakovatelným zážitkem, který odbourává zábrany a odlehčuje atmosféru. Hurricane Factory je jediný větrný tunel v České republice.

Reklama

Tunel se nachází v pražských Letňanech. Kolem letové komory je prostor vyhrazený pro diváky. Váš let tak mohou sledovat kolegové. Minimum létání jsou 3 minuty na osobu. Letcům přímo v letové komoře asistuje zkušený instruktor. Příchod do Hurricane Factory doporučujeme 45 – 60 minut před letem, aby bylo dostatek času na předletovou instruktáž, převléknutí do kombinézy, přilby atd. Veškeré vybavení vám bude bezplatně zapůjčeno.

Díky profesionálním službám a netradičním rezprezentativním prostorám nabízí Hurricane Factory širokou škálu možností uspořádání nejrůznějších firemních akcí od konferencí přes teambuildingové aktivity po firemní večírky či větší party s doprovodným programem až pro 100 lidí. Kromě jedinečného zážitku z létání vám zabezpečíme doprovodný program dle vašeho přání:

  • moderování,
  • hudební program,
  • kouzelnickou show,
  • letecké a sportovní simulátory,
  • taneční vystoupení,
  • sportovní exhibice,
  • besedu o skydivingu.

Součástí větrného tunelu Hurricane Factory jsou i středomořská restaurace, střešní terasa a konferenční sál.  Restaurace má širokou nabídku rautů a občerstvení, které připraví přímo vám na míru. Běžná kapacita restaurace je 70 osob, ale dle typu akce lze prostor přizpůsobit a kapacitu tak zvětšit až na 150 osob. Restaurace vás překvapí výhledem přímo na letovou komoru.

Střešní terasa s barem a osvětlenou vířivkou poskytne ten správný relax po vašem létání. Můžeme vám připravit nezapomenutelnou párty pod širým nebem s DJ´s, barmanskou show, míchanými koktejly a grilovanými specialitami. Kapacita terasy je 60 míst.

Konferenční sál má ve školním uspořádání židlí 60 míst, v divadelním uspořodání pak 100 míst. Je vhodný pro tiskové konference, workshopy, semináře, přednášky, prezentace a jiné akce. Sál je vybaven veškerou potřebnou technikou: data projektorem, plátnem, řečnickým pultem a wifi připojením. 

Chcete-li pro své kolegy, partnery či zaměstnance uspořádat firemní akci ve větrném tunelu Hurricane Factory, kontaktujte Šárku Mohoutovou: s.mohoutova@hurricanefactory.com.

  • Zdroj textu: Komerční prezentace
  • Zdroj fotografií: Komerční prezentace

Reklama

Další články

Reklama

Reklama

Aktuální články

Ke svatyni v srdci města se sbíhají všechny ulice. Když se k ní místní přiblíží, pokaždé se krátce pomodlí.

Cestování

Povrch Měsíce je doslova posetý krátery. Umělá inteligence nyní odhalila tisíce doposud neznámých kráterů.

Vesmír

Jak Žižka skutečně zemřel? Odborníci z oboru medicíny se dnes převážně přiklánějí k verzi, že příčinou smrti vojevůdce byla otrava krve. Existují ale i spekulace o možné otravě jedem.

Historie

Erupce na islandském lávovém poli Holuhraun v září 2014.

Věda
Věda
Revue

Nové časopisy Extra Publishing

RSSInzerceO serveru (Redakce)Partnerské weby
© Extra Publishing, s. r. o. 2007–2011. ISSN 1804-9907