Horká káva mezi horkými stehny: Nová stylizovaná kavárna v Tokiu

10.10.2017 - Zuzana Rychlá


Reklama

Japonsko je známé stylizovanými kavárnami – můžete zde posedět v kočičí kavárně, soví, králičí, v kavárně zasvěcené veverkám, tučňákům, hadům nebo třeba airsoftu. Nově si na své přijdou i milovníci ženských stehen.

TIP: Oběd v rouše Adamově: Londýnská „nahá restaurace“ čelí ohromujícímu zájmu

Nová kavárna World of Thighs Photography Cafe se nachází přímo uprostřed vyhlášené tokijské čtvrti Ebisu, známé svou vysokou koncentrací barů a kaváren, kterou lze přirovnat například k ostravské Stodolní. O výzdobu kavárny se postaral v Japonsku velmi populární fotograf Yuya Sugiyama, který si říká Yuria. Projekt prozatím počítá s dvouměsíčním zkušebním provozem (do 6. prosince) a očekává se, že zájem návštěvníků bude skutečně velký. Nedávné tokijské výstavy tohoto fotografa navštívily tisíce návštěvníků. Všechny se přitom nesly právě v duchu tematiky ženských stehen.

Reklama

  • Zdroj textu:

    SoraNews24

  • Zdroj fotografií: Yuria

Další články v sekci

Reklama

Reklama

Aktuální články

Fragonardovy écorchés jsou k vidění v pařížské veterinární škole v Maisons-Alfortmezi. Exponátům samozřejmě dominuje Jezdec Apokalypsy, zaujme ale i tančící trojice lidských plodů či z kůže stažený muž svírající v ruce po vzoru biblického Samsona oslí čelist. (foto: Alamy)

Historie

Saint-Lô na snímku z 18. července 1944. (foto: Shutterstock)

Zajímavosti

Ukrajinské poprvé

Katedrála sv. Sofie v Kyjevě

Chrám známý též jako katedrála Svaté moudrosti vznikl v 11. století na popud knížete Jaroslava Moudrého. Vzorem se mu údajně stala byzantská Hagia Sofia a vedle mší se tam odehrávaly i ceremoniální obřady: Knížata Kyjevské Rusi ve svatostánku například přijímala cizí delegace. Momentálně jde o jednu z nejznámějších památek Ukrajiny a také o první pamětihodnost země, jež se dostala na seznam UNESCO. (foto: Shutterstock)

Zajímavosti

Magické lesy na turistickém chodníku Arakawa, jenž vede ke stromu Jómon sugi.

Příroda

I prověřené léky mohou překvapit

Věda

Kvasar H1821+643

Vesmír

Nové časopisy Extra Publishing

RSSInzerceO serveru (Redakce)Partnerské weby
© Extra Publishing, s. r. o. 2007–2011. ISSN 1804-9907