Jak se zbavit strachu z mluvení na veřejnosti? Aplikací s virtuální realitou!

19.08.2016 - Stanislav Mihulka

Máte trému z mluvení před lidmi? Možná pomůže virtuální realita s aplikací Speech Center VR


Reklama

Dnešní uživatelé virtuální reality většinou čelí hororovým zážitkům pro zábavu. Startup Cerevrum se ale rozhodl, že prostřednictvím své aplikace Speech Center VR pro virtuální realitu pomůže lidem, kteří mají trému z mluvení na veřejnosti.

Aplikace je určena pro soupravu virtuální reality Samsung Gear VR. Zahrnuje simulace celé řady scénářů, které v běžném životě mohou vyvolat děs a hrůzu – prezentace, obchodní jednání, pracovní porady, pohovory uchazečů o práci a další.

TIP: The New Revolution: Nová atrakce spojuje horskou dráhu s virtuální realitou

Scénáře obsahují množství animovaných avatarů – postav, které na uživatele zírají plny očekávání, podobně jako v reálných situacích. Scénáře lze rovněž přehrávat s dalšími uživateli, kteří mohou ovládat avatary ve stylu her pro mnoho hráčů a ještě tak umocnit unikátní zážitek z aplikace. 

  • Zdroj textu:

    New Atlas, Cerevrum

  • Zdroj fotografií: Cerevrum

Reklama

Další články v sekci

Reklama

Reklama

Aktuální články

El Comandante Fidel Castro - Pro Bílý dům představoval vládce Havany úhlavního nepřítele. CIA údajně jen v letech 1959–1963 provedla neuvěřitelných 638 pokusů o atentát.

Zajímavosti

Jedovatá a nebezpečná homolice síťkovaná

Věda

Vizualizace hvězdy s obří magnetickou skvrnou - Skvrna je jasná, zabírá až čtvrtinu povrchu hvězdy a je způsobena magnetickým polem hvězdy. Při rotaci hvězdy se skvrnu objevuje a mizí na polokouli přivrácené k Zemi, což způsobuje pozorovatelné změny jasnosti hvězdy.

Vesmír

Albert Eduard byl požitkář a nic na tom nezměnil ani sňatek s princeznou Alexandrou.

Historie

Vojáci museli využívat každé příležitosti k odpočinku, během samotné bitvy jich ale moc nebylo

Válka

Růžová záplava v ohrožení

Obří hejno plameňáků růžových nedaleko keňského jezera Nakuru je oblíbenou turistickou atrakcí. Turismus zde generuje příjmy okolo 1,3 milionu dolarů měsíčně (v přepočtu asi 30 milionů korun). Jezero ale trpí značným znečištěním a poklesem hladiny. V záchraně jezera a jeho růžových obyvatel se proto angažuje místní neziskové sdružení.

Zajímavosti

Nové časopisy Extra Publishing

RSSInzerceO serveru (Redakce)Partnerské weby
© Extra Publishing, s. r. o. 2007–2011. ISSN 1804-9907