Jak získat opravdu cool záběry? Házedlem se zabudovanou GoPro kamerou!

05.10.2016 - Stanislav Mihulka

Okřídlené házedlo z plastu pořídí unikátní záběry. Stačí jenom zapnout kameru a pak hodit

Házedlo AER -<p>Plastové házedlo s kamerou pořídí skvělé záběry</p>
Házedlo AER -

Plastové házedlo s kamerou pořídí skvělé záběry


Reklama

Létá to, pořizuje to úžasné záběry, je to horká novinka, pro kterou teď hledá finance kampaň na crowdfundingovém serveru. A přece to není dron.

Plastové házedlo AER z polypropylenové pěny připomíná hračku ze systému Nerf. Na rozdíl od střel pro dětské zbraně má ale zabudovanou GoPro kameru. Okřídlené házedlo není vybaveno padákem, ale zabudovanou elektroniku při dopadu chrání masivní konstrukce z plastu.

Obsluha házedla AER je velice jednoduchá. Stačí se ujistit, že je kamera házedla zapnutá, a pak už jenom hodit. Ukázková videa pořízená z netradičních perspektiv vypadají skvěle.

TIP: Okřídlená selfie tyč: Dron Roam-e je specialistou na snímky tváře

Financování kampaně AER - Throw your GoPro na Kickstarteru zatím probíhá úspěšně. Pokud vše půjde podle plánu, tak by první zákazníci měli dostat svá házedla s kamerou, v ceně asi 55 dolarů (přes 1 300 Kč), už letos v prosinci.

Reklama

  • Zdroj textu:

    New Atlas, Kickstarter

  • Zdroj fotografií: AER

Další články v sekci

Reklama

Reklama

Aktuální články

Zajímavosti
Revue

Zhruba polovina psů v experimentech odmítla záměrně špatnou radu cizího člověka. Jsou v tom lepší než lidské děti, makaci nebo šimpanzi.

Věda

Lady Caroline Lambová byla anglická šlechtična a spisovatelka. Byla milenkou George Gordona Byrona. Jejich vztah je námětem řady děl, například filmu Lady Caroline Lamb z roku 1972.

Historie

Přestože je zde jistá podobnost s párem Jupiter-Saturn, je třeba si uvědomit, že disk kolem hvězdy PDS 70c je asi 500krát větší než prstence Saturnu. 

Vesmír

Britské tanky Challenger 2 stále zůstávají také ve hře s tím, že je bude třeba modernizovat.

Válka

Nové časopisy Extra Publishing

RSSInzerceO serveru (Redakce)Partnerské weby
© Extra Publishing, s. r. o. 2007–2011. ISSN 1804-9907