Jak získat opravdu cool záběry? Házedlem se zabudovanou GoPro kamerou!

05.10.2016 - Stanislav Mihulka

Okřídlené házedlo z plastu pořídí unikátní záběry. Stačí jenom zapnout kameru a pak hodit

Házedlo AER -<p>Plastové házedlo s kamerou pořídí skvělé záběry</p>
Házedlo AER -

Plastové házedlo s kamerou pořídí skvělé záběry


Reklama

Létá to, pořizuje to úžasné záběry, je to horká novinka, pro kterou teď hledá finance kampaň na crowdfundingovém serveru. A přece to není dron.

Plastové házedlo AER z polypropylenové pěny připomíná hračku ze systému Nerf. Na rozdíl od střel pro dětské zbraně má ale zabudovanou GoPro kameru. Okřídlené házedlo není vybaveno padákem, ale zabudovanou elektroniku při dopadu chrání masivní konstrukce z plastu.

Obsluha házedla AER je velice jednoduchá. Stačí se ujistit, že je kamera házedla zapnutá, a pak už jenom hodit. Ukázková videa pořízená z netradičních perspektiv vypadají skvěle.

TIP: Okřídlená selfie tyč: Dron Roam-e je specialistou na snímky tváře

Financování kampaně AER - Throw your GoPro na Kickstarteru zatím probíhá úspěšně. Pokud vše půjde podle plánu, tak by první zákazníci měli dostat svá házedla s kamerou, v ceně asi 55 dolarů (přes 1 300 Kč), už letos v prosinci.

Reklama

  • Zdroj textu:

    New Atlas, Kickstarter

  • Zdroj fotografií: AER

Další články v sekci

Reklama

Reklama

Aktuální články

Zajímavosti

CAPSTONE na orbitě Luny

Vesmír

Sebevražda je 10. nejčastější příčinou úmrtí v USA. 

Věda

Afgánská kvalita 

Heroin sice patří k opioidům z předchozí skupiny a je odvozen od morfinu, ale jeho příběh je trochu jiný. Jeho užívání má předlouhou historii, včetně „legální fáze“, kdy byl volně podáván jako dětský lék proti kašli. Riziko vytvoření závislosti je prakticky stoprocentní, často jako navazující fáze po předchozím zneužívání opioidů. Neméně extrémní rizika nese zneužívání heroinu pro individuální zdraví, a to vysokou mortalitou uživatelů – ať už skrze předávkování, infekce, selhání srdce, onemocnění ledvin, jater a záněty žaludku.

V současnosti je heroin celospolečensky závadnou drogou, především kvůli tomu, jak masivní sítě organizovaného zločinu stojí za jeho výrobou, pašováním a distribucí. Jen pro zajímavost: Přibližně 95 % současné produkce heroinu vzniká v Afghánistánu. Počty závislých se vzhledem k ilegální podstatě heroinu těžko odhadují (asi 3–7 milionů), počty předávkovaných/mrtvých se pohybují okolo 530 000 (v roce 2017). (foto: Shutterstock)

Zajímavosti
Vesmír

Sopranistka Jindřiška Rettigová (1813–1854).

Historie

Nové časopisy Extra Publishing

RSSInzerceO serveru (Redakce)Partnerské weby
© Extra Publishing, s. r. o. 2007–2011. ISSN 1804-9907