Japonský hotel nabízí ubytování téměř zdarma: Výměnou za vaše soukromí

18.11.2019 - Martin Reichman

Japonský hoteliér nabízí pokoj za 27 korun na noc – má to ale malý háček – přenos z pokoje je živě vysílán na YouTube


Reklama

Hotelový pokoj za necelých třicet korun na noc je lákavou nabídkou všude na světě. Pro Japonsko to pak platí dvojnásob – ceny nejlevnějších hostelů zde začínají na desetinásobku a za standardní hotelový pokoj zaplatíte okolo 8 tisíc jenů (v přepočtu zhruba 1 700 korun). Hotel Business Ryokan Asahi ve Fukuoce ale přesto takové ubytování nabízí – jedna noc zde vyjde na pouhopouhých 130 jenů (zhruba 27 korun). Má to ale malý háček – musíte souhlasit s živým vysíláním z vašeho pokoje. 

TIP: Země voyeurů: Jižní Korea pod šmírujícím okem skryté kamery

Přenos je živě přenášen na hotelovém YouTube kanálu a kamera zabírá opravdu každičké místo pokoje. Ztráta soukromí není absolutní – video je kvůli autorským právům (například z puštěné TV nebo rádia) přenášené bez zvuku. 

K poněkud neobvyklé nabídce přistoupil majitel hotelu poté, co zjistil, že pokoj číslo 8 si v hotelu téměř nikdo nepronajímá. A i malá cena za pronájem je lepší než prázdný pokoj, nehledě na reklamu, kterou hotelu živý přenos z pokoje přináší.

  • Zdroj textu:

    SoraNews24

  • Zdroj fotografií: Business Ryokan Asahi, SoraNews24

Reklama

Další články v sekci

Reklama

Reklama

Aktuální články

Zajímavosti

Obyvatelé španělské vesnice San Bartolomé de Pinares se při příležitosti svátku svatého Antonína scházejí k velké podívané: jezdci na koních přeskakují za zvuku bubnů a jiných nástrojů hořící hranice.

Revue

Během tzv. Maunderova minima se na Slunci neobjevovaly téměř žádné skvrny.

Vesmír

Otrlí vojáci třicetileté války, zběhové, psanci... Stačilo mít trochu štěstí, chladnokrevnosti a odvahy a už ve vás ostatní viděli fexty...

Historie

Čertova studánka na Vyhlídce u Smržovky.

Příroda

Mrtví alkouni na jaře 2016, poblíž Homeru na Aljašce.

Věda

Nové časopisy Extra Publishing

RSSInzerceO serveru (Redakce)Partnerské weby
© Extra Publishing, s. r. o. 2007–2011. ISSN 1804-9907