Jít štěstíčku naproti: V Thajsku vám vylepší osud tetovacím strojkem

15.10.2020 - Martin Reichman

Nepředpověděla vám vědma šťastný život, bohatství a zdraví až do smrti? Nezoufejte. V Thajsku vám osud vyspraví za pár minut pomocí tetovacího strojku


Reklama

Čtení z ruky, neboli chiromancie či palmistrie, je metoda, pomocí které se „věštec“ pokouší uhodnout budoucnost osoby ze stavby a tvaru její dlaně, například podle tvaru a uspořádání čar na dlani. Pro „věštce“ je podstatné, jak je která rýha v dlani dlouhá, hluboká či zakřivená, kde se nachází a zda jsou s ní spojené rýhy vedlejší. Rýhy života, hlavy a srdce mají naznačovat vitalitu člověka, jeho intelektuální kapacitu, povahu a emotivitu.

V Thajsku je „čtení z ruky“ velmi populární. Co však dělat v případě, že rýhy nejsou dostatečně příznivé? Ajarn Ple z provincie Nonthaburi, které místní neřeknou jinak než profesorka Ple, nabízí nespokojencům jednoduché řešení. Pomocí tetovacího strojku jim tvar rýh vyspraví tak, aby přivábily přízeň paní Štěstěny.

TIP: Malajsijský chiropraktik vás zbaví bolestí páteře: Kladivem!

Podle profesorky Ple je ona sama dokonalým dokladem úspěšnosti celého procesu. Dříve se tato dáma věnovala kosmetickému tetování a permanentnímu makeupu. Poté, co přesedlala na „úpravy osudu“, se jí zákazníci jen hrnou a její studio úspěšně prosperuje. Geniální myšlenka, zdá se… 

Reklama

Další články v sekci

Reklama

Reklama

Aktuální články

Zredukování počtu bizonů v parku je potřeba k udržení rovnováhy v tamním ekosystému a využití dobrovolníků je pro úřady levným způsobem, jak tohoto cíle dosáhnout.

Zajímavosti

Podle vědců z Oxfordu neexistují žádné důkazy o souvislosti mezi používáním moderních technologií a duševním zdravím dospívajících.

Věda

Venuše na snímku zařízení WISPR, během třetího průletu Parker Solar Probe kolem Venuše.

Vesmír

Pařížané byli na zimní záplavy zvyklí, nečekali však, že roku 1910 dostanou tak obrovské rozměry. 

Historie

Britský generál Douglas Haig dokázal přežít válku v relativním dostatku - polní pošta mu doručovala lososí i tetřeví maso, kvalitní francouzská vína nebo třeba brandy.

Válka

Labyrint je symbolem mediteránu, a rovněž tvoří kamennou dominantu na dně lomu v Pavlíkově botanické zahradě.

Příroda

Nové časopisy Extra Publishing

RSSInzerceO serveru (Redakce)Partnerské weby
© Extra Publishing, s. r. o. 2007–2011. ISSN 1804-9907