Mistr kérka: Za svá tetování utratil Australan již téměř 2 miliony korun

17.09.2017 - Zuzana Rychlá


Reklama

Když dnes osmačtyřicetiletý Australan Tattboy Holden dokončil školu, nechal si vytetovat obrázek orla – prý jako symbol dospělosti. Dnes pokrývají tetování 90 % jeho těla, včetně očí a penisu a stále nemá dost. Australan, který si nechal v roce 2014 změnit své jméno, už za kérky utratil přes 100 tisíc australských dolarů (přibližně 1,8 milionu korun).

Zdobení svého těla ale prý nepovažuje za posedlost, nýbrž za způsob terapie. Svérázný Australan prý trpí chronickými bolestmi a tetování je pro něj způsob jak palčivé bolesti alespoň na čas přehlušit.

Reklama

  • Zdroj textu:

    Profimedia

  • Zdroj fotografií: Profimedia

Další články v sekci

Reklama

Reklama

Aktuální články

Věda
Vesmír

Udržování podmořských ropovodů s využitím lidské síly stojí víc než dva miliony korun za jediný den. V blízké budoucnosti by je však mohly značně urychlit a zlevnit autonomní drony.

Zajímavosti

Finští vojáci přeházejí sovětskou hranici poblíž Tohmajärvi v létě 1941. Helsinky deklarovali svoji účast ve válce jako obrannou.

Válka

Jednáte pomalu!

freska Ježíše
kde: Španělsko | kdy: 2012

Freska Ecce homo, kterou v kostelíku nedaleko španělské Zaragozy před více než sto lety vytvořil Elías García Martínez, postupně „opadávala“ vinou vlhkosti. Ministerstvo kultury ji sice hodlalo nechat zrestaurovat, ale v porovnání s tamní důchodkyní Cecilií Giménezovou jednalo příliš pomalu: Vitální osmdesátnice vzala dílo do vlastních rukou a pohřbila historickou malbu pod nánosy nové barvy. Výsledek jejího snažení připomíná mazanici malého dítěte, které si hraje s pastelkami. Památku sice původně čekala oprava, ale z poničeného Ježíše se stala internetová senzace a do města kvůli němu proudí davy turistů – takže zatím zůstává ve zbídačeném stavu.

Revue
Historie

Nové časopisy Extra Publishing

RSSInzerceO serveru (Redakce)Partnerské weby
© Extra Publishing, s. r. o. 2007–2011. ISSN 1804-9907