Mladík z Keni má obří penis: Lékaři pro jeho chorobu nemají jméno

05.09.2016 - Martin Reichman

Mladý muž z Keni trpí vzácným onemocněním. Jeho penis je desetkrát větší, než je běžné


Reklama

Mít velký, nebo alespoň větší penis je tajným snem mnoha mužů. Dvacetiletý Sorence Owiti Opiyo z keňského města Kisumu touží naopak po tom, aby byl jeho penis menší. Mladík trpí vzácnou a podle Keňských lékařů zatím nepojmenovanou chorobou, kvůli které mu narostl penis do skutečně gigantických rozměrů. Kvůli svému stigmatu nedokončil školu a hledá lékaře, kteří by ho jeho prokletí zbavili.

TIP: Průměrná délka mužského penisu? Studie ukazuje, že jen 13,25 centimetru

Vše začalo v době, kdy bylo Sorencemu pouhých 10 let. Žil tehdy po smrti svých rodičů u babičky. Na jeho intimních partiích se objevilo něco, co v počátku připomínalo vřed. Sorence navštívil lékaře, po jehož zákroku obtíže na krátký čas ustoupily. Po nějaké době se ovšem problém vrátil, navíc s mnohem větší intenzitou. Sorenceho penis nezadržitelně rostl, až dosáhl přibližně desetinásobku běžné velikosti. Kromě gigantických rozměrů je jeho penis divoce znetvořený. Lékaři v Keni si s jeho chorobou nevědí rady. Jde pravděpodobně o jediný případ v Keni a možná i v celé Africe.

Rodina si od zveřejnění příběhu slibuje, že se jí ozvou lékaři, kteří by dokázali Sorencemu pomoci, případně, že se podaří nalézt dárce, kteří by zaplatili potřebnou lékařkou péči.

Reklama

  • Zdroj textu:

    Buzz Kenya

  • Zdroj fotografií: Buzz Kenya

Další články v sekci

Reklama

Reklama

Aktuální články

Věda
Vesmír
Historie

Italské tanky M13/40 postupují africkou pouští. Část Nichollsových obětí tvořily tyto stroje

Válka

Dunajskou deltu obývá nějvětší kolonie pelikánů bílých v Evropě.

Zajímavosti
Historie

Nové časopisy Extra Publishing

RSSInzerceO serveru (Redakce)Partnerské weby
© Extra Publishing, s. r. o. 2007–2011. ISSN 1804-9907