Na pivo se psem: Vezměte svého čtyřnohého mazlíčka na jedno

13.10.2016 - Zuzana Rychlá

Britská firma Woof & Brew je známá především díky svým čajům, sušenkám a dalším psím pochutinám. Nově firma nabízí i pivo určené speciálně psům

Bottom Sniffer -<p>Britská společnost Woof&Brew nabízí psí pivo vyrobené z bylin.</p>
Bottom Sniffer -

Britská společnost Woof&Brew nabízí psí pivo vyrobené z bylin.


Reklama

Na rozdíl od běžného piva je to psí zcela alkoholu prosté. Je vyrobené především z bylin - z výtažků ze lnu, pampelišky, lopuchu a kopřivy. Všechny tyto ingredience mají nejen prospívat psímu zažívání, ale také ukázat ostatním psům, že se vašemu psímu mazlíčkovi daří opravdu dobře. Psí pivo prý dokáže navodit specifickou, psům libou vůni. Ostatně na tento efekt psího nápoje odkazuje i samotný název piva - výraz „Bottom Sniffer“ poukazuje na psí zálibu v očichávání zadků ostatních psích kolegů.

Psí pivo se aktuálně prodává ve více než 200 obchodech s potřebami pro psy, a také ve více než stovce psům nakloněných hospůdkách. Pokud tedy chcete posunout vztah se svým čtyřnohým druhem na doposud nedosažitelnou úroveň – vezměte jej prostě „na jedno“.

Reklama

  • Zdroj textu:

    Profimedia, Daily Mail

  • Zdroj fotografií: WOOF&BREW

Další články v sekci

Reklama

Reklama

Aktuální články

Kopcovitá krajina Bílých Karpat státní kontrole dlouho unikala. Náročný terén úředníky od návštěv odrazoval. (foto: Shutterstock)

Zajímavosti

Jediný zachovaný kus německého 128mm samohybného kanonu s přezdívkou „Sturer Emil“ lze zhlédnout v muzeu v ruské Kubince. (foto: Wikimedia Commons, Alan WilsonCC BY-SA 2.0)

Válka

Kmen Bójů neobýval pouze střední Evropu. Mnohem silnější větev žila v severní Itálii, takzvané Předalpské Galii, kde bojovali s Římany, a dokonce je několikrát porazili.(ilustrace: © Martina Nacházelová - se souhlasem k publikování)

Historie

Podle odborníků z NASA je nejzajímavějším cílem pro vybudování měsíční základny oblast Shackletonova a de Gerlacheova kráteru u jižního pólu. (ilustrace: NASA/Advanced Concepts LaboratoryCC0)

Vesmír

Lesní požár na konci permu

Věda

Karikatura zachycující cara Mikuláše II. a Theodora Roosevelta, který apeluje ve věci krutého zacházení s ruskými Židy. (ilustrace: Wikimedia Commons, Emil Flohri, CC0)

Historie

Nové časopisy Extra Publishing

RSSInzerceO serveru (Redakce)Partnerské weby
© Extra Publishing, s. r. o. 2007–2011. ISSN 1804-9907