Na pivo se psem: Vezměte svého čtyřnohého mazlíčka na jedno

13.10.2016 - Zuzana Rychlá

Britská firma Woof & Brew je známá především díky svým čajům, sušenkám a dalším psím pochutinám. Nově firma nabízí i pivo určené speciálně psům

Bottom Sniffer -<p>Britská společnost Woof&Brew nabízí psí pivo vyrobené z bylin.</p>
Bottom Sniffer -

Britská společnost Woof&Brew nabízí psí pivo vyrobené z bylin.


Reklama

Na rozdíl od běžného piva je to psí zcela alkoholu prosté. Je vyrobené především z bylin - z výtažků ze lnu, pampelišky, lopuchu a kopřivy. Všechny tyto ingredience mají nejen prospívat psímu zažívání, ale také ukázat ostatním psům, že se vašemu psímu mazlíčkovi daří opravdu dobře. Psí pivo prý dokáže navodit specifickou, psům libou vůni. Ostatně na tento efekt psího nápoje odkazuje i samotný název piva - výraz „Bottom Sniffer“ poukazuje na psí zálibu v očichávání zadků ostatních psích kolegů.

Psí pivo se aktuálně prodává ve více než 200 obchodech s potřebami pro psy, a také ve více než stovce psům nakloněných hospůdkách. Pokud tedy chcete posunout vztah se svým čtyřnohým druhem na doposud nedosažitelnou úroveň – vezměte jej prostě „na jedno“.

Reklama

  • Zdroj textu:

    Profimedia, Daily Mail

  • Zdroj fotografií: WOOF&BREWDalší články v sekci

Reklama

Reklama

Aktuální články

Z nových střel středního doletu Pershing II měli Sověti velké obavy. Na snímku Pershing II odpalovaný z vojenské základny White Sands Missile Range v Novém Mexiku, listopad 1982. (foto: U.S. National Archives, CC0)

Válka
Revue

Ve dvacátých letech bylo auto považováno za velký luxus. Stálo totiž zhruba 20 000 korun a tedy  zhruba stonásobek měsíční mzdy. (foto: Škoda Auto, CC0)

Historie

Následky virových infekcí jsou zřejmě zdrojem mnoha obtíží ve vyšším věku, včetně vyššího rizika vzniku Parkinsonovy nebo Alzheimerovy choroby. (foto: Shutterstock)

Věda

Cena za litr nejkvalitnějšího ručně vyráběného arganového oleje se může vyšplhat až k šesti tisícům korun. (foto: Unsplash, Chelsea shapouriCC0)

Zajímavosti

Vizualizace erupce na magnetaru. (ilustrace: NASA's Goddard Space Flight CenterCC BY-SA 4.0)

Vesmír

Nové časopisy Extra Publishing

RSSInzerceO serveru (Redakce)Partnerské weby
© Extra Publishing, s. r. o. 2007–2011. ISSN 1804-9907