Na toaletě filipínské čerpací stanice se budete cítit jako král

16.02.2018 - Zuzana Rychlá


Reklama

Toaleta na čerpací stanici obvykle není místem, kde bychom chtěli trávit více času, než je nezbytně nutné. Neplatí to ale pro toaletu na filipínské benzínce nedaleko Quezon City. Ta naopak vypadá jako z královského paláce.

Záchodová mísa je zde zabudována do velkého pozlaceného trůnu, vedle kterého se nachází velké zrcadlo v rovněž pozlaceném rámu. Zdi a strop zdobí dekorace a nechybí ani napodobenina honosného lustru.

Pokud si tedy alespoň na malý okamžik chcete vyzkoušet jaké je to je – cítit se jako král, stačí k tomu relativně málo – natankovat plnou ve filipínském Quezon City.

  • Zdroj textu:

    Odditycentral.com

  • Zdroj fotografií: Allec Testado, Charles Andrei Celestino | Facebook

Reklama

Další články v sekci

Reklama

Reklama

Aktuální články

Ledoborec Polarstern vyplul 20. září 2019 z norského Tromsø a 6. října se v Severním ledovém oceánu připojil ke kře. Šedá šipka znázorňuje, kterým směrem se loď zřejmě vydá. Do přístavu v německém Bremerhavenu by se měla podle plánu vrátit letos v říjnu.

Zajímavosti

V prachu se může skrývat rezistence na antibiotika 

Věda

Půlmilionový roj sarančat pustinných (Desert locust) dokáže za jediný den spořádat stejné množství jídla jako 10 slonů, 25 velbloudů nebo 2 500 lidí. Velké roje mohou mít až 80 milionů jedinců.

Revue

Bohatství v kopcích nad solným jezerem objevili už neolitičtí zemědělci

Historie

Požár při testu motorů Reaver.

Vesmír

Jádro oblasti rozšíření kakadu palmového (Probosciger aterrimus) se omezuje na region Nové Guineje a cíp na severu Austrálie.

Příroda

Nové časopisy Extra Publishing

RSSInzerceO serveru (Redakce)Partnerské weby
© Extra Publishing, s. r. o. 2007–2011. ISSN 1804-9907