Nejmladší potápěč na světě: Jsou mu tři roky a potápí se do hloubky 10 metrů

28.11.2016 - Zuzana Rychlá


Reklama

Fedor Afonasiev je zřejmě nejmladším potápěčem na světě. Ostatně není divu – oba jeho rodiče jsou profesionálními lektory freedivingu – volného potápění bez dýchacího přístroje. Na jedno nadechnutí prý malý Fedor vydrží pod vodou okolo 20 sekund. Podle rodičů neexistují pro děti žádná omezení a voda je pro ně naprosto přirozeným prostředím. Je však nutné, aby potápění probíhalo pod odborným dohledem.

  • Zdroj textu:

    metro.co.uk

  • Zdroj fotografií: Profimedia

Reklama

Další články v sekci

Reklama

Reklama

Aktuální články

Upír obecný (Desmodus rotundus), někdy nazývaný též upír rudý nebo upír velký, je druh tropických netopýrů žijící ve Střední a Jižní Americe.

Věda

Základna nově nalezeného korálového útesu je široká 1,5 kilometru a jeho vrchol se v nejvyšších bodech nachází 40 metrů pod hladinou moře.

Zajímavosti
Reklama

Příslušníci 101. výsadkové divize během operace Anaconda v březnu 2002.

Válka

Na jednání v Ženevě nemohl chybět Edvard Beneš. Z Prahy přijeli Karel Kramář, předseda Národního výboru a vůdce strany státoprávně demokratické, Václav Klofáč, místopředseda Národního výboru a vůdce českých národních socialistů, agrárník František Staněk, předseda Českého svazu poslanců, Gustav Habrman za sociální demokraty, státoprávní demokrat Antonín Kalina, šéf Maffie Přemysl Šámal, ředitel Živnobanky Jaroslav Preiss a ředitel Agrární banky Karel Svoboda. Později dorazil i Mořic Hruban za moravské katolíky.

Historie

Sir John Julius Angerstein na portrétu Thomase Lawrence z roku 1790.

Zajímavosti

Nové časopisy Extra Publishing

RSSInzerceO serveru (Redakce)Partnerské weby
© Extra Publishing, s. r. o. 2007–2011. ISSN 1804-9907