Německého advokáta pronásleduje pizzový stalker

21.02.2018 - Zuzana Rychlá

<p>Na adresu Guida Grolleho bylo za uplynulé dva týdny odesláno kolem stovky pizz od různých podniků, které dělají rozvážky.</p>

Na adresu Guida Grolleho bylo za uplynulé dva týdny odesláno kolem stovky pizz od různých podniků, které dělají rozvážky.


Reklama

Neobvyklý případ řeší policisté v německém Dortmundu. Poslední dva a půl týdne musí advokát Guido Grolle odmítat jednoho poslíčka s pizzou za druhým. Nemá tušení, kdo mu sýrové pizzy do kanceláře objednává, na jeho adresu ale bylo objednáno okolo stovky pizz

Grolleho e-mailová schránka se plní potvrzeními o přijatých objednávkách. Jeden den mu během pouhých dvaceti minut někdo objednal 15 pizz. „Je to opravdu otravné, nemůžete pořádně pracovat,“ svěřil se se svým trápením novinářům Grolle.

TIP: Američan protestuje před policejní stanicí: Vraťte mi mou trávu!

Sám nemá tušení, kdo by za objednávkami mohl stát. Nevylučuje však, že by někdo k vytvoření objednávek mohl používat robota, může se jednat i o chybu v doručovacích systémech. „Nikdo přece neobjednává tak rychle,“ posteskl si otráveně německý advokát.

Celý případ již vyšetřuje dortmundská policie jako stalking. Pokud se potvrdí, že za případem stojí člověk, a nikoliv technická chyba, hrozí zlomyslnému objednavači odnětí svobody až na tři roky.

  • Zdroj textu:

    Ruhr Nachrichten

  • Zdroj fotografií: FreePNGimg.com, Ruhr Nachrichten

Reklama

Další články v sekci

Reklama

Reklama

Aktuální články

Zajímavosti

Stále více cibetek je kvůli „cibetkové kávě“ drženo v zajetí. Přesto je velmi pravděpodobné, že většina kávy prodávané s touto nálepkou, cibetku nikdy „neviděla“.

Příroda

Protein PIN1 dokáže v řadě případů zlepšit stav varlat i spermií, které se v nich vyvíjejí. Do varlat ho spolehlivě dostane nová nanotechnologie.

Věda

Typický start nosné rakety Falcon v režii SpaceX

Vesmír

Dům z odpadu

Předmět recyklace: použitý stavební materiál 
Kde: Brazílie

Uruguayský umělec Jaime si uvědomil, že přibližně 40 % veškerého odpadu, který putuje na skládky, pochází z někdejších staveb – a velkou část lze opět využít. Na svém pozemku v Brazílii proto podobný materiál „zrecykloval“ do podoby nového domu.

Revue

Obchodní gildy se k pojištění dopracovaly z nutnosti snižovat rizika plynoucí ze zámořského obchodu.

Historie

Nové časopisy Extra Publishing

RSSInzerceO serveru (Redakce)Partnerské weby
© Extra Publishing, s. r. o. 2007–2011. ISSN 1804-9907