Devítiletá holčička absolvovala zničující závod amerických mariňáků

22.04.2016 - redakce 100+1


Reklama

Devět měsíců strávila devítiletá Milla Bizzotto z Floridy tvrdým tréninkem. Pět dní v týdnu, tři hodiny denně dřela, aby si mohla splnit svůj sen – absolvovat 24hodinový překážkový běh Battlefrog BFX24 navržený pro jednotky amerického námořnictva. V závodu uběhla přibližně 59 kilometrů a překonala 25 náročných překážek – plazila se pod ostnatým drátem, nebo šplhala po laně…

Svého cíle pak skutečně dosáhla. Dle svých slov chtěla výkonem vyslat povzbudivý impulz generaci líných „iPodových dětí“, do které sama patří. Podle nás se jí to povedlo. 

  • Zdroj textu:
  • Zdroj fotografií: Shutterstock

Reklama

Další články v sekci

Reklama

Reklama

Aktuální články

Tolkienovi vydělaly jeho knihy tolik peněz, že litoval, že neodešel do důchodu dříve. Kvůli své slávě se navíc musel nechat vyškrtnout z telefonního seznamu.

Zajímavosti

Mozkové čipy přeloží mozkové vlny do srozumitelného textu

Věda

Do řeky, která v belgické zoo protéká výběhem rodinky orangutanů, umožnili přístup vydrám.

Revue

Současná astronomie nahlíží na Plejády jako na otevřenou hvězdokupu vzdálenou zhruba 445 světelných let, jejíž členky vznikly z jednoho prachoplynného mezihvězdného mračna asi před 110 miliony roky. 

Vesmír

Svatý Jiří byl podle křesťanské hagiografie římský voják pocházející z Anatolie, dnešního Turecka. Jeho nejslavnější zápas s drakem se měl odehrát u města Kyrény v Libyi.

Historie

Britské motorové čluny na hlídce v roce 1940.

Válka

Nové časopisy Extra Publishing

RSSInzerceO serveru (Redakce)Partnerské weby
© Extra Publishing, s. r. o. 2007–2011. ISSN 1804-9907