Obrněná žízeň: Bizarní loupež na severu Ruska

28.01.2018 - Vilém Koubek

Nejmenovaný ruský mladík ukradl obrněné vozidlo, nakonec však nezvládl řízení a naboural do obchodu s potravinami. Z trosek pak vylovil láhev vína a utekl


Reklama

Extrémně nepravděpodobné loupežné přepadení se odehrálo v ruském městě Apatity blízko polárního kruhu. Jistý mladý muž odcizil z nedalekého cvičiště obrněné pásové vozidlo a vyrazil s ním na projížďku. V úzkých ulicích města se mu ovšem řízení vymklo z rukou a obrněnec nakonec projel výlohou obchodu s potravinami.

Podle svědků mladík následně vyskočil ven, zběžně a značně vrávoravou chůzí (údajně byl opilý) zkontroloval napáchané škody a nakonec z regálu ukradl láhev vína. Z místa činu sice pláchl, ale policisté jej záhy i s uloupenou lahví dopadli. Zatčení se prý samozvaný řidič tanku nijak nebránil.

  • Zdroj textu:

    100+1 zahraniční zajímavost, severopost.ru

  • Zdroj fotografií: severopost.ru

Reklama

Další články v sekci

Reklama

Reklama

Aktuální články

Lukulské hody movitých Římanů na mozaice z 3. století.

Zajímavosti

Milující srdce přírody | Jim Picôt

Celkový vítěz - žralok plující v hejnu lososů.

Revue

Dávný Mars před 4 miliardami let mohla z části pokrývat voda

Vesmír

Robotický koala vylepšený koalí močí a trusem pátrá po tom, zda mají krávy sklony ušlapat koaly, když se ocitnou na zemi.

Věda
Historie

Vědci dlouho předpokládali, že humři necítí bolest, protože nemají skutečný mozek. Pozdější výzkum ale ukázal, že korýši na poškození tkáně reagují fyzicky i hormonálně, tudíž bolest pravděpodobně cítí.

Příroda

Nové časopisy Extra Publishing

RSSInzerceO serveru (Redakce)Partnerské weby
© Extra Publishing, s. r. o. 2007–2011. ISSN 1804-9907