Opravdový tulák: 12 let tráví pes Bruno na cestě mezi dvěma městy

03.09.2016 - Zuzana Rychlá

Posledních 12 let je to každý den stejný obrázek - s východem slunce se po silnici z Cass County do 6 kilometrů vzdáleného Longville šourá starý psí tulák


Reklama

Posledních 12 let je to každý den stejný obrázek. Po silnici z Cass County se do 6 kilometrů vzdáleného Longville šourá starý tulák Bruno. Psí tulák prý vždy absolvuje stejnou trasu – tu a tam se štěkotem pozdraví s místními, jinde vyžebrá něco na zub, nebo si jen tak poleží před místní radnicí nebo na zápraží u cukrárny. Bruno se stal maskotem městečka a místní na něj nedají dopustit. Dokonce si vysloužil vlastní dřevěnou sochu. Jeho majitel má pro toulky Bruna pochopení, sám jej našel, když byl Bruno ještě štěně.

Reklama

  • Zdroj textu:

    kare11.com

  • Zdroj fotografií: YouTube

Další články v sekci

Reklama

Reklama

Aktuální články

Apollo 1: Požár v kabině

kdy: 27. ledna 1967 |  počet obětí: 3 

Mezi zmíněných osmnáct ztracených životů nepočítáme oběti havárie Apolla 1, zničeného během pozemních příprav. Jednalo se o nácvik předstartovních operací, včetně prověrky nouzového opuštění kabiny: 27. ledna 1967 se posádka chystala v lodi usazené na vrcholu Saturnu IB, vztyčeného na rampě. V důsledku závady na kabeláži však ve velitelské kabině vypukl požár a v atmosféře z čistého kyslíku se rychle šířil. Uvnitř uhořeli tři astronauti – Virgil Grissom, Edward White a Roger Chaffee. Pro další lety byly veškeré hořlavé materiály nahrazeny a změnil se systém otevírání vstupního průlezu. (foto: Wikimedia Commons, Kipp Teague 1 + 2, CC0)

Vesmír

Podle majitele Martina pokrývají stěny a strop hospůdky McGuire's Irish Pub bankovky v hodnotě okolo dvou milionů dolarů.

Revue

Sovětská pěchota v útoku. Operace Bagration přinesla Rudé armádě obrovské územní zisky.

Válka

Farmáři i tovaryši žádali vyšší mzdy. Vrchnost však reagovala represí a omezením platů.

Historie
Zajímavosti

Na tento jediný neuron se ve skutečnosti napojuje asi 4 tisíce nervových vláken

Věda

Nové časopisy Extra Publishing

RSSInzerceO serveru (Redakce)Partnerské weby
© Extra Publishing, s. r. o. 2007–2011. ISSN 1804-9907