Opravdový tulák: 12 let tráví pes Bruno na cestě mezi dvěma městy

03.09.2016 - Zuzana Rychlá

Posledních 12 let je to každý den stejný obrázek - s východem slunce se po silnici z Cass County do 6 kilometrů vzdáleného Longville šourá starý psí tulák


Reklama

Posledních 12 let je to každý den stejný obrázek. Po silnici z Cass County se do 6 kilometrů vzdáleného Longville šourá starý tulák Bruno. Psí tulák prý vždy absolvuje stejnou trasu – tu a tam se štěkotem pozdraví s místními, jinde vyžebrá něco na zub, nebo si jen tak poleží před místní radnicí nebo na zápraží u cukrárny. Bruno se stal maskotem městečka a místní na něj nedají dopustit. Dokonce si vysloužil vlastní dřevěnou sochu. Jeho majitel má pro toulky Bruna pochopení, sám jej našel, když byl Bruno ještě štěně.

Reklama

  • Zdroj textu:

    kare11.com

  • Zdroj fotografií: YouTubeDalší články v sekci

Reklama

Reklama

Aktuální články

Hanza neprosperovala jen díky diplomacii – v případě nutnosti dokázala vzpurná hrabství třeba vyhladovět. (ilustrace: Profimedia)

Zajímavosti

Ted Sams získal po 60 letech svůj maturitní diplom. (foto: Profimedia, David Orr ©)

Revue

DART míří na sebevražednou misi ve jménu planetární obrany. (ilustrace: NASA/Johns Hopkins APL, Steve GribbenCC BY-SA 4.0)

Vesmír

Banánovník nakažený fusariovým vadnutím (TR1). (foto: Flickr, Scot NelsonCC0)

Věda

Seznamte se s oblastí, kde se stékají dvě nejmohutnější moravské řeky Morava a Dyje – seznamte se s krajinou Soutoku. (foto: Petr Zajíček ©)

Příroda

Klášterní komplex dnes. (foto: Shutterstock)

Historie

Nové časopisy Extra Publishing

RSSInzerceO serveru (Redakce)Partnerské weby
© Extra Publishing, s. r. o. 2007–2011. ISSN 1804-9907