Oregonský učitel přetvořil školní třídu v duchu bradavických kolejí

29.09.2017 - Zuzana Rychlá

Zaujmout dnešní školou povinná dítka není nic snadného. Vyžaduje to značnou dávku invence, kreativity a osobního nasazení. Nic z toho zjevně nechybí oregonskému učiteli


Reklama

Kyle Hubler je velkým fanouškem příběhů o čarodějnickém učni Harrym Potterovi. Kromě toho je ale také učitelem na oregonské střední škole v Hillsboro. Nadšený učitel se rozhodl spojit obě své vášně a na vlastní náklady přetvořil školní učebny do podoby bradavických kolejí.

TIP: Rodinka posedlá Harry Potterem si doma vykouzlila jídelnu z Bradavic

K výzdobě použil předměty ze své sbírky memorabilií s tematikou Harryho Pottera, mnoho dalších pak nakoupil z vlastní kapsy v železářství a v internetových aukcích. „Jako malý jsem vždycky snil o tom, že se jednou do Bradavic podívám a mé přání se mi splnilo,“ okomentoval svůj počin Kyle Hubler. 

Nad výzdobou Kyle strávil 70 hodin a jak je vidět z fotografií i pozitivních ohlasů, nebyl to promarněný čas. „Mám rád svoji práci i mé studenty a chci, aby se ve škole cítili co nejlépe a učení je bavilo,“ popsal své pocity zapálený učitel. 

Reklama

  • Zdroj textu:

    huffingtonpost.com

  • Zdroj fotografií: Kyle Hubler, Facebook

Další články v sekci

Reklama

Reklama

Aktuální články

Replika stroje Fokker Eindecker, kterého se dohodoví piloti až do jara 1916 velmi obávali. (foto: Shutterstock)

Válka

Mezi nejnebezpečnější příměsi zemního plynu patří karcinogenní benzen. Jeho přítomnost vědci zaznamenali v 95 % vzorků. (foto: Unsplash, KWON JUNHOCC0)

Věda

Chcete-li objekty popsané v článku spatřit s jistotou, najděte si k pozorování místo co nejméně zatížené světelným znečištěním. (foto: PixabayCC0)

Vesmír

Dospělý strdimil karmínovoprsý (Aethopyga siparaja) dorůstá velikosti kolem 10 cm. (foto: Shutterstock)

Příroda

Traduje se, že se Tycho de Brahe nechtěl vzdálit od pozorování zatmění Slunce a zemřel na protržený močový měchýř. (foto: Wikimedia Commons, Eduard EnderCC0)

Historie

Ze 144 sekvenovaných vzorků jich 45 – zhruba třetina – obsahovala žraločí DNA. Nejčastěji identifikovanými druhy byli žralok modrý, žralok hedvábný a žralok bělocípý. (foto: Shutterstock)

Zajímavosti

Nové časopisy Extra Publishing

RSSInzerceO serveru (Redakce)Partnerské weby
© Extra Publishing, s. r. o. 2007–2011. ISSN 1804-9907