Pořádný apetit! Dvouletý chlapeček z Texasu si objednal 31 cheeseburgerů

23.05.2022 - Martin Reichman

Dát batoleti na hraní mobilní telefon nemusí být úplně dobrý nápad. Své o tom ví i Kelsey Goldenová z Texasu…

<p>Malý Barrett se svou objednávkou cheeseburgerů.</p>

Malý Barrett se svou objednávkou cheeseburgerů.


Reklama

Když u domu Kelsey Goldenové zazvonil kurýr, nestačila se divit – její dvouletý syn Barrett si v nestřežené chvíli z mobilu objednal 31 cheeseburgerů. Malý jedlík navíc nebyl žádný lakomec a restauraci dopřál i vydatné spropitné. Celková výše objednávky se vyšplhala na 91,70 dolarů (zhruba dva tisíce korun). 

Kelsey úsměvnou záležitost vyřešila s nadhledem – fotografie jejího syna pobavila publikum na sociálních sítích a o nálož cheeseburgerů se podělila se sousedy. Provozovatelé restaurace jako výraz vděku pozvali rodinu na oběd a malý Barrett si užil odpoledne s maskoty restaurace.

TIP: Díky chybě v objednávkovém systému si Číňan užíval půl roku kuřata zdarma

Že podobné historky nejsou nic neobvyklého, ukazují i příspěvky komentujících. „Když byl náš Connor jen o něco starší, objednal si permanentku na NBA,” vzpomíná například jedna z maminek. Další se pak podělila o „radost“, když si její 1,5letá vnučka pořídila na Amazonu tři iPhony.

Reklama

Další články v sekci

Reklama

Reklama

Aktuální články

Bakchův chrám patří mezi nejzachovalejší starořímské stavby v Baalbeku i na celém světě. (foto: Shutterstock)

Zajímavosti

Soutěž o titul nejošklivějšího psa se konala 24. června 2022 v Petalumě v Kalifornii. Vítězem se stal Pan Smíšek (Mr. Happy Face). (foto: The World's Ugliest Dog)

Revue
Věda

Setkání minulosti s budoucností – jezdec Pony Expressu míjí dělníky vztyčující telegrafní sloupy. (foto: Shutterstock)

Historie

Mars Sample Return je plánovaná vysoce komplexní robotická mise k planetě Mars, která by měla dopravit zpět na Zemi vzorky marsovské horniny. (foto: NASA/ESA/JPL-Caltech, CC0)

Vesmír

Samohybná houfnice Wespe zničená v Normandii. Armáda ji nakonec upřednostnila před Geschützwagenem Ivb für 10,5-cm leFH 18/1. (foto: Wikimedia Commons, W.wolnyCC0)

Válka

Nové časopisy Extra Publishing

RSSInzerceO serveru (Redakce)Partnerské weby
© Extra Publishing, s. r. o. 2007–2011. ISSN 1804-9907