Portrét krále popu vyrobený pomocí hřebíků a bavlnky

12.04.2017 - Zuzana Rychlá

Tři měsíce trpělivé práce, 15 tisíc hřebíků a pořádnou porci talentu potřeboval jednadvacetiletý ukrajinský umělec Zenovii Palagniuk k vytvoření tohoto netradičního portrétu Michaela Jacksona


Reklama

Když se řekne umění, většina lidí si představí malované obrazy a sochy. Jak ale ukazuje Zenovii Palagniuk, k vytvoření osobitého uměleckého díla mohou stejně dobře posloužit i nástroje, které obvykle s uměleckými díly nespojujeme. Palagniuk pochází z Ukrajiny a k lásce k umění ho podle jeho vlastních slov přivedl dědeček. Od šestnácti let studoval na Lvovské Národní Akademii umění, o tři roky později přesídlil do Spojených států, kde nyní studuje.

  • Zdroj textu:

    Profimedia, YouTube,

  • Zdroj fotografií: Profimedia, YouTube,

Reklama

Další články v sekci

Reklama

Reklama

Aktuální články

Zajímavosti

Sedmiletý Magawa, který se už blíží svému důchodovému věku. I když je větší než ostatní druhy krys, stále je dost lehký na to, aby neaktivoval nášlapné miny. Magawa se narodil a vyrostl v Tanzanii, kde ho vytrénovala charitativní organizace Apopo. Ta cvičí krysy nejen k vyhledávání výbušnin, ale i k odhalování tuberkulózy.

Revue

Jednadvacetiletý Winston Churchill (1874–1965) na snímku z roku 1895 v uniformě 4. regimentu jízdní kavalérie královniných husarů.

Historie

Vesmírná loď vstupuje do atmosféry. Nyní vše závisí na bezvadné funkci tepelného štítu.

Vesmír

Konstantin Rokossovskij zastával během bitvy funkci velitele Centrálního frontu.

Válka

Domácí kamera Ring Always Home Cam může létat. Za letu pátrá po vetřelcích, kontroluje domácí spotřebiče i zavřená okna.

Věda

Nové časopisy Extra Publishing

RSSInzerceO serveru (Redakce)Partnerské weby
© Extra Publishing, s. r. o. 2007–2011. ISSN 1804-9907