Pozemská Pandora: Na Floridě vznikne v příštím roce zábavní park podle Avataru

21.11.2016 - Zuzana Rychlá


Reklama

Na pokračování veleúspěšného filmového příběhu Jamese Camerona si budeme muset ještě nějakou dobu počkat. Podle nejčerstvějších prohlášení by druhý díl měl být hotov na konci roku 2018 následovaný s dvouletým odstupem Avatarem 3 a 4.

TIP: Od kulturní revoluce k Disneylandu: Mickey Mouse se chystá dobýt Čínu

Útrapy fanoušků spojené s čekáním se nyní rozhodla zmírnit společnost Walta Disneye, která chce v příštím roce rozšířit svůj obří zábavní komplex Walt Disney World Resort o část věnovanou Avataru. Přestože společnost zatím neoznámila konkrétní datum otevření nového parku, jde podle zahraničních médií o hotovou věc. Na podobě parku Pandora, jak se má novinka jmenovat, prý studio pracovalo více než tři roky.

Reklama

  • Zdroj textu:

    io9.com

  • Zdroj fotografií: Twentieth Century-Fox Film Corporation

Další články v sekci

Reklama

Reklama

Aktuální články

Sovětští vojáci během „bitvy o předměstí“ ve městě Puškin v lednu 1944. Od září 1941 bylo toto město ležící pouhých 25 kilometrů od centra Leningradu okupováno německými vojáky.

Válka
Zajímavosti

Jeden miligram jedu pralesničky strašné (Phyllobates terribilis) by stačil k usmrcení 10 000 myší, 10 až 20 lidí, nebo dvou samců slona afrického.

Věda

„Kosmický ohňostroj“, i tak by se dal nazvat rozpad raketového stupně z nosiče CZ-3B. (foto: © Steve Cullen Photography)

Vesmír

Milan Obrenović II. (1819–1839)

26 dnů srbským králem

Princ Milan Obrenović byl srbským knížetem a coby nejstarší syn v rodu měl garantováno dědictví koruny. Jenže když na konci června roku 1839 srbský král (a jeho otec) Miloš Obrenović abdikuje, prodělává princ těžký zápal plic. Blouzní v horečkách a trpí zimnicí, vůbec netuší, co se kolem něj děje. Nepostřehne ani to, že už je vlastně panovníkem. Po šestadvaceti dnech od svého čestného jmenování umírá, aniž by podepsal jediný dokument nebo list. (foto: Wikimedia Commons, CC0)

Historie
Zajímavosti

Nové časopisy Extra Publishing

RSSInzerceO serveru (Redakce)Partnerské weby
© Extra Publishing, s. r. o. 2007–2011. ISSN 1804-9907