Sibiřský Sweeney Todd vykouzlí módní účes nabroušenou sekerou

01.05.2017 - Redakce Revue 100+1

Pokud jste měli někdy pocit, že se váš kadeřník se svou prací příliš nepáře, tak jste ještě nejspíš neviděli práci Daniila Istomina


Reklama

Sibiřský kadeřník kouzlí na hlavách svých zákazníků vlasové kreace pořádně zhurta – namísto obligátních nůžek totiž používá pořádně nabroušenou sekeru. Daniil svůj salon krásy provozuje druhým rokem a prý se neustále zlepšuje. Dveře si něj podávají nejen odvážné zákaznice, ale i četné televizní štáby z celého světa. Drsný kadeřník má už i svou přezdívku – podle londýnské pověsti z 18. století se Daniilovi přezdívá sibiřský Sweeney Todd. Doufejme, že jeho zákazníky čeká lepší osud než ty, které si vzal do parády vraždící holič z Londýna.

Reklama

  • Zdroj textu:

    Ruptly TV

  • Zdroj fotografií: Ruptly TV

Další články v sekci

Reklama

Reklama

Aktuální články

„George Low byl dobrý ve všem. Měl hodnotu deseti mužů.“ Těmito slovy vzpomínal na svého kolegu (na snímku) další legendární manažer Apolla Robert Gilruth. (foto: NASA, CC0)

Vesmír

Mrtvolu Angela Solimana nechali údajně na pokyn císaře Františka II. stáhnout z kůže, vycpat a vystavit. (foto: Wikimedia Commons, Gottfried Haid, CC0)

Historie

Tradice spojená s vařením boršče je podle UNSCO natolik ohrožená současným konfliktem na Ukrajině, že si zasluhuje zvláštní ochranu. (foto: Pixabay, ArtemisCC0)

Zajímavosti

Tartarocyoni s mršinou kytovce. (ilustrace: Denny Navarra, CC BY 4.0)

Věda

Explodující USS Lexington a v pozadí USS Yorktown (CV-5) a USS Hammann (DD-412). (foto: Wikimedia Commons, U.S. Navy, CC0)

Válka

V křesťanské společnosti se konzumace masa rozšířila ve 4. století. Značná část raných křesťanů pravděpodobně byla vegetariány.

Zajímavosti

Nové časopisy Extra Publishing

RSSInzerceO serveru (Redakce)Partnerské weby
© Extra Publishing, s. r. o. 2007–2011. ISSN 1804-9907