Souboj vousů a knírů: V Austinu si dali dostaveníčko vousáči z celého světa

24.09.2017 - Redakce Revue 100+1

V texaském Austinu se před nedávnem uskutečnil 14. ročník světového šampionátu bradek a knírů World Beard and Mustache Championship. Inspirujte se nejzajímavějšími modely, které byly na přehlídce k vidění

Letošní ročník světového šampionátu bradek a knírů World Beard and Mustache Championship se konal v texaském Austinu. Přilákal na 700 soutěžících, kteří poměřovali kvalitu a styl svých obličejových porostů celkem ve 27 kategoriích. Porota mimo jiné hodnotila pravost či délku vousů.

Reklama

  • Zdroj textu:

    100+1 zahraniční zajímavost

  • Zdroj fotografií: World Beard and Mustache ChampionshipDalší články v sekci

Reklama

Reklama

Aktuální články

Věda
Vesmír

Udržování podmořských ropovodů s využitím lidské síly stojí víc než dva miliony korun za jediný den. V blízké budoucnosti by je však mohly značně urychlit a zlevnit autonomní drony.

Zajímavosti

Finští vojáci přeházejí sovětskou hranici poblíž Tohmajärvi v létě 1941. Helsinky deklarovali svoji účast ve válce jako obrannou.

Válka

Jednáte pomalu!

freska Ježíše
kde: Španělsko | kdy: 2012

Freska Ecce homo, kterou v kostelíku nedaleko španělské Zaragozy před více než sto lety vytvořil Elías García Martínez, postupně „opadávala“ vinou vlhkosti. Ministerstvo kultury ji sice hodlalo nechat zrestaurovat, ale v porovnání s tamní důchodkyní Cecilií Giménezovou jednalo příliš pomalu: Vitální osmdesátnice vzala dílo do vlastních rukou a pohřbila historickou malbu pod nánosy nové barvy. Výsledek jejího snažení připomíná mazanici malého dítěte, které si hraje s pastelkami. Památku sice původně čekala oprava, ale z poničeného Ježíše se stala internetová senzace a do města kvůli němu proudí davy turistů – takže zatím zůstává ve zbídačeném stavu.

Revue
Historie

Nové časopisy Extra Publishing

RSSInzerceO serveru (Redakce)Partnerské weby
© Extra Publishing, s. r. o. 2007–2011. ISSN 1804-9907