Reklama


Staňte se o prázdninách Lázeňskou hraběnkou

25.07.2017 - Komerční prezentace

Zavítejte do lázeňského resortu Lázně Mšené a pečujte o své tělo stejně jako v minulosti hraběnky slavných jmen. Vyzkoušejte jeden z relaxačních rituálů, který odplavuje napětí a stres. V pečujícím rituálu vás čeká jemný peeling a lehká celotělová masáž s následným zábalem. Aromatické esence a příjemná relaxační hudba pak zklidňují nejen vaše tělo, ale i mysl. Rituál je možné zakoupit za 1.940,- Kč a báječné lázeňské odpoledne je na světě.

Reklama

Pokud si tedy toužíte odpočinout a nechcete se dlouze připravovat, shánět hlídání, dlouho čekat na letišti nebo překonávat autem tisíce kilometrů, tak pak jen stačí sednout do auta, zadat do navigace Mšené-lázně (například od Prahy po dálnici D8 je to 45 km) a za chvíli se nechat okouzlit příjemným prostředím malebné oázy klidu a pohody Lázně Mšené

Klientům, kteří si mohou během prázdnin udělat čas alespoň na 2 dny, nabízíme báječný pobyt Relax v lázních na 2 dny / 1 noc s ubytováním, polopenzí a přísadovou koupelí. Cena tohoto programu je 1.145 Kč, včetně doplňkových služeb zdarma. Těmito službami jsou například půjčení kol, půjčení holí na Nordic Walking, ping pong, kuželky, venkovní posilovna a další. 

Při pohledu na všechny historické budovy a upravený lázeňský areál na vás dýchne nezaměnitelný genius loci areálu s nostalgií starých časů. Lázně Mšené spojují svou dlouhou tradici od roku 1796 s moderním vybavením a bohatou nabídkou lázeňských a wellness procedur. Tradiční i exotické služby v těchto lázních rodinného typu ocení i náročnější klienti.

Nabídku lázeňských pobytů, rituálů i jednodenních balíčků procedur naleznete na www.msene.cz

  • Zdroj textu: Komerční prezentace
  • Zdroj fotografií: Komerční prezentace

Reklama

Další články

Reklama

Reklama

Aktuální články

Ke svatyni v srdci města se sbíhají všechny ulice. Když se k ní místní přiblíží, pokaždé se krátce pomodlí.

Cestování

Povrch Měsíce je doslova posetý krátery. Umělá inteligence nyní odhalila tisíce doposud neznámých kráterů.

Vesmír

Jak Žižka skutečně zemřel? Odborníci z oboru medicíny se dnes převážně přiklánějí k verzi, že příčinou smrti vojevůdce byla otrava krve. Existují ale i spekulace o možné otravě jedem.

Historie

Erupce na islandském lávovém poli Holuhraun v září 2014.

Věda
Věda
Revue

Nové časopisy Extra Publishing

RSSInzerceO serveru (Redakce)Partnerské weby
© Extra Publishing, s. r. o. 2007–2011. ISSN 1804-9907