V americkém Nashvillu se uskutečnilo národní mistrovství vousáčů

01.10.2016 - Zuzana Rychlá

V pořadí již sedmý ročník národního mistrovství vousáčů hostil americký Nashville. Tři stovky pánů zde soutěžilo v celkem 18 kategoriích a odborná porota vybírala nejlepší bradku, strniště, freestyle knír nebo nejkreativnější plnovous. Celkovým vítězem se stal Taylor Welden, který si kromě titulu odnesl i bednu piva.

Reklama

  • Zdroj textu:

    Profimedia, nationalbeardchampionships.com

  • Zdroj fotografií: Profimedia, nationalbeardchampionships.comDalší články v sekci

Reklama

Reklama

Aktuální články

Věda
Vesmír

Udržování podmořských ropovodů s využitím lidské síly stojí víc než dva miliony korun za jediný den. V blízké budoucnosti by je však mohly značně urychlit a zlevnit autonomní drony.

Zajímavosti

Finští vojáci přeházejí sovětskou hranici poblíž Tohmajärvi v létě 1941. Helsinky deklarovali svoji účast ve válce jako obrannou.

Válka

Jednáte pomalu!

freska Ježíše
kde: Španělsko | kdy: 2012

Freska Ecce homo, kterou v kostelíku nedaleko španělské Zaragozy před více než sto lety vytvořil Elías García Martínez, postupně „opadávala“ vinou vlhkosti. Ministerstvo kultury ji sice hodlalo nechat zrestaurovat, ale v porovnání s tamní důchodkyní Cecilií Giménezovou jednalo příliš pomalu: Vitální osmdesátnice vzala dílo do vlastních rukou a pohřbila historickou malbu pod nánosy nové barvy. Výsledek jejího snažení připomíná mazanici malého dítěte, které si hraje s pastelkami. Památku sice původně čekala oprava, ale z poničeného Ježíše se stala internetová senzace a do města kvůli němu proudí davy turistů – takže zatím zůstává ve zbídačeném stavu.

Revue
Historie

Nové časopisy Extra Publishing

RSSInzerceO serveru (Redakce)Partnerské weby
© Extra Publishing, s. r. o. 2007–2011. ISSN 1804-9907