V Brazílii má vzniknout obří zábavní erotický park: Sex v něm bude zakázán

11.05.2016 - Martin Reichman

Park plný erotických soch? Ano. Autodrom s vozítky ve tvaru genitálií? Ano. Bar s afrodiziakálními pochutinami? Ano. Sex? V žádném případě! Vítejte v ErotikaLandu


Reklama

Disneyland pro dospělé – tak by se dal ve stručnosti charakterizovat uvažovaný zábavní erotický park, který má vzniknout nedaleko brazilského São Paula. Na ploše několika set metrů čtverečních má vyrůst obří park se sedmidimenzionálním kinem, erotickým tobogánem, vláčkem plným vzrušení, nudistickým bazénem a muzeem erotických soch. V rámci občerstvení má být v ErotikaLandu k mání převážně afrodiziakální krmě a přebytečné hormony bude možné vybít na autodromu se stylizovanými sexy vozítky.

Sodoma a Gomora

Ne všem se ale nápad zamlouvá – v tradičně katolické zemi se panují obavy, že se oblast stane doupětem hříchu. Otec projektu Mauro Morata ale obavy mírní a poukazuje na fakt, že park přiláká movité klienty. Vstupné do parku totiž nebude nejlevnější – zájemci o lechtivou zábavu za vstupenku zaplatí 100 dolarů, v přepočtu tedy zhruba 2 300 korun.

„Nepůjde o místo pro jeptišky, ale v žádném případě nebudujeme nějakou Sodomu a Gomoru,“ říká Morata. Park kromě turistů přinese místním i pracovní místa – v ErotikaLandu má pracovat až 250 lidí. 

Park má nabídnout vzrušení, zábavu a poučení – co ale nenabídne je sex. „V areálu parku budou sexuální styky zcela zakázány,“ varuje Morata. Sám si ale uvědomuje, že o úplně nevinné prostřední nepůjde. „Pokud budou chtít návštěvníci postoupit na vyšší metu, budou moci využít některého z přilehlých motelů mimo park,“ říká Mauro Morata. Pokud projekt nepostihnou nečekané komplikace, první návštěvníky ErotikaLand přivítá již v roce 2018.

  • Zdroj textu:

    The New York Times, The Huffington Post

  • Zdroj fotografií: Profimedia

Reklama

Další články v sekci

Reklama

Reklama

Aktuální články

Na konci 19. století překonal během velké ruské chřipky virus přenášený lidmi vzdálenost 202 887 km za pouhých šest dní.

Zajímavosti

Slovenský umělec propojuje ve své tvorbě užitkovost i umění. Díla mladého skláře lze najít po celém světě.

Zajímavosti

Lidové milice pochodují 28. února 1948 přes Karlův most.

Historie

Čisticí prostředky mohou mít i stinnou stránku

Věda

Tvář robota Affetto

Věda

Sonda MMX u svého cíle

Vesmír

Nové časopisy Extra Publishing

RSSInzerceO serveru (Redakce)Partnerské weby
© Extra Publishing, s. r. o. 2007–2011. ISSN 1804-9907