V Brazílii má vzniknout obří zábavní erotický park: Sex v něm bude zakázán

11.05.2016 - Martin Reichman

Park plný erotických soch? Ano. Autodrom s vozítky ve tvaru genitálií? Ano. Bar s afrodiziakálními pochutinami? Ano. Sex? V žádném případě! Vítejte v ErotikaLandu


Reklama

Disneyland pro dospělé – tak by se dal ve stručnosti charakterizovat uvažovaný zábavní erotický park, který má vzniknout nedaleko brazilského São Paula. Na ploše několika set metrů čtverečních má vyrůst obří park se sedmidimenzionálním kinem, erotickým tobogánem, vláčkem plným vzrušení, nudistickým bazénem a muzeem erotických soch. V rámci občerstvení má být v ErotikaLandu k mání převážně afrodiziakální krmě a přebytečné hormony bude možné vybít na autodromu se stylizovanými sexy vozítky.

Sodoma a Gomora

Ne všem se ale nápad zamlouvá – v tradičně katolické zemi se panují obavy, že se oblast stane doupětem hříchu. Otec projektu Mauro Morata ale obavy mírní a poukazuje na fakt, že park přiláká movité klienty. Vstupné do parku totiž nebude nejlevnější – zájemci o lechtivou zábavu za vstupenku zaplatí 100 dolarů, v přepočtu tedy zhruba 2 300 korun.

„Nepůjde o místo pro jeptišky, ale v žádném případě nebudujeme nějakou Sodomu a Gomoru,“ říká Morata. Park kromě turistů přinese místním i pracovní místa – v ErotikaLandu má pracovat až 250 lidí. 

Park má nabídnout vzrušení, zábavu a poučení – co ale nenabídne je sex. „V areálu parku budou sexuální styky zcela zakázány,“ varuje Morata. Sám si ale uvědomuje, že o úplně nevinné prostřední nepůjde. „Pokud budou chtít návštěvníci postoupit na vyšší metu, budou moci využít některého z přilehlých motelů mimo park,“ říká Mauro Morata. Pokud projekt nepostihnou nečekané komplikace, první návštěvníky ErotikaLand přivítá již v roce 2018.

Reklama

  • Zdroj textu:

    The New York Times, The Huffington Post

  • Zdroj fotografií: ProfimediaDalší články v sekci

Reklama

Reklama

Aktuální články

Když člověk přijde o jednu hemisféru, zbývající část mozku dokáže z velké části nahradit její funkci. Plasticita mozku je ale zřejmě závislá na věku. (foto: Shutterstock)

Věda

Ulicemi kráčí smrt

Día de Muertos | Mexiko

Mexický svátek Día de Muertos neboli „den mrtvých“ se slaví od večera 31. října do 2. listopadu. Odrážejí se v něm předkřesťanské tradice, mimo jiné aztécké rituály, a jeho smyslem je poukázat, že smrt tvoří zcela přirozenou součást života. Malování a masky ve tvaru lebek slouží k uctění zesnulých, jimž lidé také pokládají na hroby či domácí oltáře obětiny. (foto: Shutterstock)

Zajímavosti

Skupiny malých roverů by mohly pronikat do jeskynních prostor na Měsíci a na další obtížně dostupná či nebezpečná místa. (foto: Lunar Zebro, TU Delft, CC0)

Vesmír
Válka

Po smrti Jana Šembery (1597) pánové z Boskovic vymřeli po meči. A komu připadly jejich překrásné zámky? Jan Šembera obě své dcery provdal za šlechtice z rodu Lichtenštejnů, kteří se tak mohli radovat z bohatého dědictví. (foto: Wikimedia Commons, DoronenkoCC BY-SA 4.0)

Historie

Úchvatná scenérie Velké Sněžné jámy. (foto: © Jan Vítek)

Příroda

Nové časopisy Extra Publishing

RSSInzerceO serveru (Redakce)Partnerské weby
© Extra Publishing, s. r. o. 2007–2011. ISSN 1804-9907