Velká kondomová loupež: V Kanadě zmizel náklaďák plný kondomů

06.11.2021 - Martin Reichman

Poněkud pikantní krádež vyšetřuje kanadská policie – z venkovského parkoviště v Ontariu zmizel náklaďák plný kondomů a dalších sexuálních pomůcek. Celkovou škodu zmizelého nákladu policisté odhadují na 90 tisíc kanadských dolarů – v přepočtu zhruba 1,5 milionu korun


Reklama

Pobořený plot, několik poškozených zaparkovaných automobilů a jeden chybějící náklaďák, takový pohled se naskytl příslušníkům provinční policie v kanadském Ontariu. Vedle materiální škody na parkovišti a vozidlech má celá událost i lehce pikantní nádech. Zmizelý náklaďák byl podle policie plný kondomů a dalších sexuálních pomůcek. Celkovou škodu zmizelého nákladu policisté odhadují na 90 tisíc kanadských dolarů – v přepočtu zhruba 1,5 milionu korun.

TIP: Velká kondomová loupež na Štědrý den skončila tragicky

Podle policejní důstojnice Patti Cote zatím není zřejmé, zda zloději uloupili náklaďák kvůli jeho obsahu, nebo zda jim šlo o vůz jako takový. Jasné není ani to, kolik lidí se na krádeži podílelo. Policie v tuto chvíli pátrá po nejméně dvojici mužů, připouští ale, že lupičů mohlo být i více.

Reklama

Další články v sekci

Reklama

Reklama

Aktuální články

Kterým směrem utíkají prchající srny? Jedna z mnoha otázek, kterou si kladl česko-německý výzkumný tým.

Příroda
Zajímavosti

Černá skříňka Země vyroste na blíže neurčeném místě na ostrově Tasmánie. Designem se podobá populárnímu Špicberskému globálnímu úložišti semen v Norsku.

Věda

Bohatá úroda chilli papriček na palubě ISS v experimentu PH-04.

Vesmír

Hugh O’Flaherty (1898–1963) zachránil za druhé světové války v Římě tisíce ohrožených lidí.

Historie

<h3>Praktické dílo pouště</h3><p>Kočovný život v mongolských stepích provázejí každodenní obtíže v podobě měnících se teplot, písečných bouří a dalších nebezpečí. Proto tam spatřil světlo světa tradiční oděv, který je nejen estetický, ale i praktický. Základ krojů pro muže i ženy tvoří „dél“: Hedvábný plášť přiléhající k tělu může přitom zároveň posloužit jako přikrývka, polštář či stan. Především lovci se proti chladnému počasí chrání kožešinami. Dekorativní klobouky pak dokládají příslušnost ke kmeni.</p>

Zajímavosti

Nové časopisy Extra Publishing

RSSInzerceO serveru (Redakce)Partnerské weby
© Extra Publishing, s. r. o. 2007–2011. ISSN 1804-9907