Velká kondomová loupež: V Kanadě zmizel náklaďák plný kondomů

06.11.2021 - Martin Reichman

Poněkud pikantní krádež vyšetřuje kanadská policie – z venkovského parkoviště v Ontariu zmizel náklaďák plný kondomů a dalších sexuálních pomůcek. Celkovou škodu zmizelého nákladu policisté odhadují na 90 tisíc kanadských dolarů – v přepočtu zhruba 1,5 milionu korun


Reklama

Pobořený plot, několik poškozených zaparkovaných automobilů a jeden chybějící náklaďák, takový pohled se naskytl příslušníkům provinční policie v kanadském Ontariu. Vedle materiální škody na parkovišti a vozidlech má celá událost i lehce pikantní nádech. Zmizelý náklaďák byl podle policie plný kondomů a dalších sexuálních pomůcek. Celkovou škodu zmizelého nákladu policisté odhadují na 90 tisíc kanadských dolarů – v přepočtu zhruba 1,5 milionu korun.

TIP: Velká kondomová loupež na Štědrý den skončila tragicky

Podle policejní důstojnice Patti Cote zatím není zřejmé, zda zloději uloupili náklaďák kvůli jeho obsahu, nebo zda jim šlo o vůz jako takový. Jasné není ani to, kolik lidí se na krádeži podílelo. Policie v tuto chvíli pátrá po nejméně dvojici mužů, připouští ale, že lupičů mohlo být i více.

Reklama
Další články v sekci

Reklama

Reklama

Aktuální články

Samička morčáka velkého (Mergus merganser) s mládětem. (foto: Shutterstock)

Příroda

Jedním z nejmarkantnějších rozdílů mezi životem na vsi a ve městě je množství zeleně. Asi málokoho překvapí, že čím větší plocha vegetace člověk obklopuje, tím zdravější je jeho organismus, a to po stránce fyzické i psychické. (foto: Shutterstock)

Zajímavosti

Vizualizace mladé exoplanety HD 114082 B, obíhající svou mateřskou hvězdu jednou za 110 dnů. (ilustrace: NASA/JPL-Caltech, CC0)

Vesmír

Pruský král Fridrich II. byl největším protivníkem Marie Terezie po celou dobu její vlády. (foto: Wikimedia Commons, CC0)

Historie

Červená auta se podle britské studie společnosti Halfords stávají nejčastějším terčem útoků ptáků. (foto: Shutterstock)

Revue

Nové časopisy Extra Publishing

RSSInzerceO serveru (Redakce)Partnerské weby
© Extra Publishing, s. r. o. 2007–2011. ISSN 1804-9907