Velká kondomová loupež: V Kanadě zmizel náklaďák plný kondomů

Poněkud pikantní krádež vyšetřuje kanadská policie – z venkovského parkoviště v Ontariu zmizel náklaďák plný kondomů a dalších sexuálních pomůcek. Celkovou škodu zmizelého nákladu policisté odhadují na 90 tisíc kanadských dolarů – v přepočtu zhruba 1,5 milionu korun

06.11.2021 - Martin ReichmanPobořený plot, několik poškozených zaparkovaných automobilů a jeden chybějící náklaďák, takový pohled se naskytl příslušníkům provinční policie v kanadském Ontariu. Vedle materiální škody na parkovišti a vozidlech má celá událost i lehce pikantní nádech. Zmizelý náklaďák byl podle policie plný kondomů a dalších sexuálních pomůcek. Celkovou škodu zmizelého nákladu policisté odhadují na 90 tisíc kanadských dolarů – v přepočtu zhruba 1,5 milionu korun.

TIP: Velká kondomová loupež na Štědrý den skončila tragicky

Podle policejní důstojnice Patti Cote zatím není zřejmé, zda zloději uloupili náklaďák kvůli jeho obsahu, nebo zda jim šlo o vůz jako takový. Jasné není ani to, kolik lidí se na krádeži podílelo. Policie v tuto chvíli pátrá po nejméně dvojici mužů, připouští ale, že lupičů mohlo být i více.


Další články v sekci